sobota 27 lipiec 2024

Po raz kolejny artyści z naszej szkoły dali o sobie znać w konkursie plastycznym. 11 stycznia 2019 roku w Osiedlowym Klubie „Przyjaźń” w Olkuszu odbył się wernisaż prac oraz uroczyste wręczenie nagród w konkursie „Dzieło Hansa Hummla w poezji i plastyce”. Wśród najlepszych uczestników było czterech naszych uczniów. W kategorii: prezentacja multimedialna II miejsce zdobyli: Natalia Sawczyńska i Michał Całus z klasy 8a, w kategorii: fotografia III miejsce zdobył Grzegorz Pacia z klasy 7a, a w kategorii: rysunek i malarstwo III miejsce zdobyła Małgorzata Gęgotek z klasy 8a.

Ponadto prace Eleny Kiełtyki z klasy 7a i Jagody Turskiej z klasy 8a zostały wyróżnione i nominowane do wystawy pokonkursowej. W tym roku nasi uczniowie w dość licznej grupie wystąpili na konkursie, a „owoce” ich twórczości możemy podziwiać na pięknej wystawie, na którą serdecznie zapraszamy.

Serdecznie gratulujemy naszym artystom oraz ich Rodzicom!