Szkoła Podstawowa nr 4
im Francesco Nullo
w Olkuszu
Tel: 32 643 06 05
Adresy:
ul. Fr. Nullo 36,
ul. Korczaka 7
32-300 Olkusz

e-mail: sp4olkusz@wp.pl
piątek 20 wrzesień 2019

Wykaz zajęć dodatkowych dla uczniów prowadzonych przez nauczycieli w roku szkolnym 2017/2018

 

L.p.

Nazwisko i imię nauczyciela

Rodzaj zajęć, klasa, dzień, godzina

Rodzaj zajęć, klasa, dzień, godzina

2

Bugaj Aneta

Zajęcia rozwijające umiejętności matematyczne i informatyczne (Mega misja) czwartek 13.40-14.25

Konsultacje logopedyczne

czwartek 12.45-13.30

3

Chwast Ewa

Zajęcia wyrównawcze -kl. I b

poniedziałek 8.00-8.45

Koło plastyczne

wtorek 12.45-13.30

 

4

Dąbek Renata

Zajęcia świetlicowe wtorek 13.30-14.10

 

 

Zajęcia wyrównawcze kl.III b poniedziałek 12.45-13.30

5

Dobrek Małgorzata

Zajęcia wyrównawcze -kl. I c
wtorek 12.45-13.30

 

Zajęcia ogólnorozwojowe

środa 8.55- 9.40

 

 

Drapała Małgorzata

 

 

 

----------------

 

Zajęcia wyrównawcze wtorek 8.00-8.45

czwartek 12.45-13.30

6

Fatyga Jolanta

SKS -kl.VII

czwartek 14.30-15.15

 

SKKT-rajdy, spotkania wystawy.

 

7

Gałgus Justyna

SKS -kl.V-VI

poniedziałek 14.30-15.15

 

SKS -kl.VI chłopcy

poniedziałek 15.15-16.00

 

8

Gleń Bernarda

 

Zajęcia dla klas VII

środa 13.40-14.25

 

 

----------------------

 

Harężlak Dorota

 

-----------------------------

--------------------------

 

Herzyk Robert

 

--------------------------------

--------------------------

10

Klich Paulina

Zajęcia czytelniczo- profilaktyczne

czwartek 13.00-13.45

---------------------------

 

11

Kocjan Małgorzata

 

Zespół wokalny

piątek 14.30-15.00

 

 

------------------------

 

Kraul Roman

 

-------------------------

-----------------------

13

Krawczyk Joanna

Zajęcia wyrównawcze z j. angielskiego -kl. IV b wtorek 8.55-9.40(co 2 tyg)

 

Zajęcia wyrównawcze z j. angielskiego -kl. VI b

czwartek 13.40-14.25

 

14

Laga Monika

Zajęcia przygotowujące do konkursów biblijnych

poniedziałek 13.40-14.25

 

------------------------

15

Liszka Agata

Zajęcia wyrównawcze -kl. V -VI poniedziałek 13.40-14.25(co 2 tyg.)

 

Ortograffiti- kl.IV-V czwartek

13.40-14.25(co 2 tyg.)

16

Michalska Katarzyna

Koło teatralno-taneczne
czwartek 14.35-15.20

 

Koło plastyczno/przyrodnicze

czwartek 13.40-14.25

17

Michalski Rafał

 

Koło informatyczne

środa 14.25-15.00

 

Zajęcia z Programu „Superkoderzy” wtorek 14.35-15.20

 

 

Mocny Anna

 

-----------------------------

------------------------

18

Nowak Dorota

 

Koło liturgiczne dla klas III

wtorek 8.00-8.45

 

 

 

19

Molęda Irena

 

Zajęcia rozwijające kompetencje emocjonalno-społeczne kl. IVc

wtorek 11.40-12.25

 

Zajęcia czytelniczo- matematyczne czwartek 13.00-13.45

 

Rozmus Marta

 

 

Zajęcia z kl. IVb w pierwszy piątek m-ca godz.8.00-8.45, z pozostałymi klasami w miarę potrzeb

 

-------------------------

 

Samborska Maria

 

 

Zajęcia wyrównawcze z geografii dla klas VII czwartek 13.30-14.00

 

---------------------------

 

20

Piwowarska Liliana

 

Zajęcia wyrównawcze dla kl.II a czwartek 13.40-14.25

 

 

Zajęcia świetlicowe poniedziałek 13.00-13.40

 

Sajdak Dagmara

 

Zajęcia logopedyczne

środa 13.40-14.25

--------------------------

23

Sobiecki Jerzy

 

 

-------------------------

 

 

-----------------------

24

Starosta Edyta

 

Konsultacje dla uczniów mających trudności w nauce matematyki(kl.VII- wtorek 14.25-15.10)co 2 tyg.

 

 

Konsultacje dla uczniów mających trudności w nauce matematyki(kl.VI- wtorek 13.30-14.15)co 2 tyg.

 

 

Starosta Grzegorz

 

----------------------

---------------------------

 

Syguda-Pabian Ewa

 

 

Koło języka niemieckiego kl. VII wg potrzeb co 2 tyg. środa 14.30-15.15

 

----------------------------

25

Tomsia Agata

Zajęcia rozwijające umiejętności matematyczne i informatyczne (Mega misja) KL.III poniedziałek 12.45-13.30

 

 

-----------------------

26

Waśniowska Violetta

 

Zajęcia wyrównawcze kl .Ia wtorek 8.55-9.40

 

Koło plastyczne kl.Ia

Środa 8.00-8.45

 

27

Ziarko Joanna

 

Superkoderzy”

Wtorek 14.35-15.20

 

Koło tetralno-taneczne czwartek 14.35-15.20