Szkoła Podstawowa nr 4
im Francesco Nullo
w Olkuszu
Tel: 32 643 06 05
Adresy:
ul. Fr. Nullo 36,
ul. Korczaka 7
32-300 Olkusz

e-mail: sp4olkusz@wp.pl
środa 22 maj 2019

ARTYSTYCZNE

L.p.

Imiona i nazwiska laureatów konkursów

Zdobyte miejsce

Nazwa konkursu

Opiekun (nauczyciel przygotowujący do konkursu)

1.

Barbara Bukład

I m.

„Dzieło Hansa Hummla w poezji i plastyce”

K. Michalska

2.

Małgorzata Gęgotek

Wyróżnienie

„Dzieło Hansa Hummla w poezji i plastyce”

K. Michalska

3.

Alicja Sowula

Wyróżnienie

„Dzieło Hansa Hummla w poezji i plastyce”

K. Michalska

4.

Jagoda Turska

II m.

„Chrońmy źródła wody”

K. Michalska

5.

Jagoda Turska

Wyróżnienie

„EKO-Plast”

K. Michalska

6.

Matylda Szproch

III m.

„EKO-Plast”

M. Kocjan

7.

K. Kołataj

II m.

„Woda to źródło życia, gdyż „jesteśmy tym co pijemy i jemy, jemy to co wyrośnie, wyrośnie takie jak gleba, gleba taka jak o nią dbamy i co do niej wyrzucamy”.

R. Michalski, K. Michalska

8.

B. Bukład

Wyróżnienie

„XVIII Bolesławski Konkurs Kolęd             

 i Pastorałek”

J. Sobiecki

9.

B. Bukład

Wyróżnienie

Konkurs Plastyczny „Bombka w rozmiarze XXL”

K. Michalska

10.

B. Bukład

Im.

Miejsko-Gminny Konkurs „Olkuskiego Słowika

J. Sobiecki

11.

Barbara Bukład

I m.

„Francesco Nullo – bohater dwojga narodów”

K. Michalska,

R. Michalski

12.

Wiktoria Szkalmierska

II m.

„Francesco Nullo – bohater dwojga narodów”

K. Michalska, 

R. Michalski

13.

Michał Całus

Wyróżnienie

„Francesco Nullo – bohater dwojga narodów”

K. Michalska,

R. Michalski

14.

Weronika Izdebska

III m.

„Francesco Nullo – bohater dwojga narodów”

K. Michalska

15.

Łukasz Widuliński

I m.

„Francesco Nullo – bohater dwojga narodów”

K. Michalska

16.

Małgorzata Gęgotek

III m.

„Francesco Nullo – bohater dwojga narodów”

K. Michalska

17.

Barbara Bukład

Wyróżnienie

Maraton Języka Angielskiego – część plastyczna

K. Michalska

18.

Barbara Bukład

I m.

„Co się komu w duszy gra...” – interpretacje dzieł Stanisława Wyspiańskiego

K. Michalska

19.

Gabrysia Formas, Alicja Sowula, Wiktoria Szkalmierska, Maciej Pałka, Natalia Baranik, Barbara Bukład, Małgorzata Gęgotek, Marysia Zimowska, Marta Kubisztal

I m

I Olkuski Konkurs Szopek i Wianków Bożonarodzeniowych

K. Michalska

20.

Alicja Sowula

III m.

Konkurs Ekologiczny (etap plastyczny) – „Od źródełka do studzienki”

K. Michalska

21.

Amelia Kłosińska, Julia Krzystańska, Natalia Sawczyńska, Maria Zimowska

Wyróżnienie

Powiatowy Festiwal Kultury  Form  Tanecznych

K. Michalska

22.

Barbara Bukład, Amelia Kłosińska

Wyróżnienie

Konkurs recytatorski „Spotkanie z Anią Shirley”

A. Liszka

23.

Małgorzata Gęgotek

I m.

Konkurs plastyczny „Spotkanie z Anią Shirley”

K. Michalska

24.

Amelia Kłosińska

Wyróżnienie

Konkurs recytatorski „Spotkanie z Anią Shirley”

K. Michalska

25.

Maciej Pałka

Wyróżnienie

Konkurs plastyczny  „Odzyskanie Niepodległości”  

K. Michalska

26.

Agnieszka Piątek, Julia Głąb, Oliwia Mazurkiewicz

I m.

Miejsko – gminny konkurs „W Srebrnym Grodzie”

A.Tomsia

27.

Agnieszka Piątek

I m.

Konkurs ortograficzny „Mały Mistrz Ortografii” powiatu olkuskiego

A.Tomsia

28.

Emila Goc

Wyróżnienie

Konkurs Poetycki im. Anny Piątek

A.Liszka

29.

Agnieszka Piątek, Julia Głąb, Oliwia Mazurkiewicz

I m.

Miejsko – gminny konkurs „W Srebrnym Grodzie”

A.Tomsia

30.

Milena Lakkis

II m.

II Edycja Konkursu Plastyczno-Literackiego z okazji Międzynarodowego Dnia Książki

M. Drapała

31.

Paweł Bukład, Łucja Trepka

 

Konkurs plastyczny „Godło Polski w oczach dziecka”

M. Drapała

32.

Przemysław Woszczek

Wyróżnienie

Konkurs Kaligraficzny „Omnibus”

M. Drapała

33.

Zofia Cebo

Wyróżnienie

Konkurs Kolęd i Pastorałek

 

34.

Paweł Bukład,

II m.

Diecezjalny Konkurs Plastyczny „Godło Polski w oczach dziecka”

D. Nowak

35.

Łucja Trepka

wyróżnienie

Diecezjalny Konkurs Plastyczny „Godło Polski w oczach dziecka”

D. Nowak

 

WIEDZOWE

L.p.

Imiona i nazwiska laureatów konkursów

Zdobyte miejsce

Nazwa konkursu

Opiekun (nauczyciel przygotowujący do konkursu)

1.

Grzegorz Pacia

Finalista

Małopolski Konkurs Matematyczny

E. Starosta

2.

Grzegorz Pacia

Wyróżnienie

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur”

E. Starosta

3.

Grzegorz Pacia

I m.

„Żyj oszczędnie i w zgodzie z przyrodą”

E. Starosta

4.

Bartłomiej Turski

Wyróżnienie

„Żyj oszczędnie i w zgodzie z przyrodą”

K. Michalska

5.

Małgorzata Gęgotek

 

„Z dobrą nowiną przez życie”  - konkurs biblijny, kuratoryjny

 

6.

Grzegorz Pacia

II m.

Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych „Świetlik”

K. Michalska

7.

Alicja Sowula, Weronika Izdebska, Łukasz Widuliński, Szymon Banyś

II m.

„Turniej Wiedzy Zdrowotnej i Profilaktycznej”

I. Molęda

8.

Barbara Bukład, Maciej Pałka, Jagoda Turska

II m.

„W Srebrnym Grodzie”

I. Kądziołka,

K. Michalska

9.

Małgorzta Gęgotek, Tomasz Bąchór, Maria Zimowska

Etap dekanalny

Diecezjalny Konkurs Biblijny

M. Laga

10.

Jan Dela

Wyróżnienie

Małopolski Konkurs Matematyczny „Kangur”

A.Tomsia

11.

Wiktor Chwast

Wyróżnienie

Konkurs przyrodniczy

M. Drapała

12.

Mateusz Kocot

I m.

„Omnibus”  - miejsko - gminny

A.Bugaj

13.

Tomasz Bąchór, Łukasz Widuliński, Marcel Zub, Michał Całus

Etap powiatowy

Konkurs programistyczny – Baltie 2017

R. Michalski

 

SPORTOWE

L.p.

Imiona i nazwiska laureatów konkursów

Zdobyte miejsce

Nazwa konkursu

Opiekun (nauczyciel przygotowujący do konkursu)

1.

Kacper Flacht, Dudzik Wiktor, Krupa Cezary, Filip  Łydka, Bartosz  Nowak, Wiktoria  Kocjan, Julia  Roś, Roksana  Rosikoń, Katarzyna  Zub, Martyna  Dudek, Angelika  Gabryś, Weronika  Izdebska, Jakub Lipiński, Eryk Zych, Bartłomiej Żaba

 

Sztafetowe biegi przełajowe – etap miejsko – gminny.

(klasy 4-6)

J. Fatyga

2.

Małgorzata Gęgotek, Julia Krzystańska, Maciej Banyś

 

Sztafetowe biegi przełajowe

(klasy 7)

J. Fatyga

3.

Bartosz Bryniak

Szymon Banyś

III m.

Szkolna Liga LA – etap miejsko – gminny.

J. Fatyga

4.

Julia Krzystańska, Małgorzata Gęgotek, Natalia Sawczyńska, Wiktoria Walczak, Magdalena Kudela,

III m.

Halowa piłka nożna dziewcząt

J. Fatyga

5.

Tomasz Bąchór

V m.

Turniej Szachowy – etap wojewódzki

W. Czarnota

6.

Łukasz Widuliński, Łukasz Czajkowski, Bartek Sierszyński, Bartek Bryniak, Szymon Banyś

I m.

I m.

II m.

Etap Miejsko – gminny

Etap Powiatowy              Piłka siatkowa (chłopcy)

½ Wojewódzkie

J. Fatyga

7.

Bartek Sierszyński, Łukasz Widuliński

VII m.

Piłka ręczna (klasy 7)

J. Fatyga

8.

Łukasz Widuliński

Łukasz Czajkowski

Bartek Sierszyński

 

Wiktoria Walczak

Magdalena Kudela

 

Chłopcy

 

                    Piłka koszykowa – etap miejsko – gminny.

 

Dziewczęta

J. Fatyga

9.

Wiktoria Walczak, Magdalena Kudela

 

Piłka siatkowa (dziewcząt)

J. Fatyga

10.

Paweł Gęgotek, Patryk Stokłosa, Krystian Kołataj, Bartłomiej Turski, Bartłomiej Żaba, Jakub Lipiński, Eryk Zych

I m.

I m.

III m.

Etap Miejsko – Gminny

Etap Powiatowy               Czwórbój LA (chłopcy)

Etap Rejonowy

J. Fatyga

11.

Maria Zimowska, Weronika Izdebska, Elena Kiełtyka, Emila Goc, Patrycja Kumiszczak, Wiktoria Szkalmierska, Gabriela Formas, Sandra Kiełtyka, Zuzanna Noga

I m.

II m.

Etap Miejsko – Gminny

Etap Powiatowy                       Mini piłka siatkowa (dziewcząt)

J. Gałgus

12.

Paweł Gęgotek, Jakub Lipiński, Bartłowmiej Żaba, Eryk Zych, Patryk Stokłosa, Brajan Łydka, Jakub Pużuk, Bartłomiej Turski, Paweł Wajda

III m.

Piłka siatkowa (klasy 6) – etap Miejsko – Gminny

J. Gałgus

13.

Paweł Gęgotek, Jakub Lipiński, Radosław Zadęcki, Eryk Zych, Bartłomiej Żaba, Mateusz Dudziak, Krystian Kołataj, Brajan Łydka, Jakub Pużuk, Patryk Stokłosa, Bartłomiej Turski, Paweł Wajda, Jakub Gabryś

I m.

II m.

Etap Miejsko – Gminny

Etap Powiatowy                        Piłka koszykowa (klasy 6)

J. Gałgus

14.

Natalia Dziewierz, Wiktoria Stachura, Zuzanna Noga, Katarzyna Zub, Julia Roś, Amelia Lis, Natalia Baranik, Wiktoria Szkalmierska, Alicja Sowula, Sandra Kiełtyka, Aleksandra Hrabia

 

Piłka ręczna (klasy 5 – 6)

J. Fatyga

15.

Anna Banyś, Zuzanna Duda, Weronika Izdebska, Wiktoria Kocjan, Amelia Lis, Julia Roś, Roksana Rosikoń, Julia Słaboń, Wiktoria Szeliga, Katarzyna Zub,

 

Tymbark – Turniej piłki nożnej (dziewczęta)

J. Fatyga

16.

Oskar Cichoń, Piotr Duda, Kacper Flacht, Filip Gabryś, Jakub Grzesiak, Cezary Krupa, Bartek Nowak, Mikołaj Turski, Kacper Urbańczyk

 

Tymbark – Turniej piłki nożnej (chłopcy)

J. Fatyga

17.

Matylda Szproch, Katarzyna Zub, Julia Roś, Aleksandra Hrabia, Zuzanna Noga, Sandra Kiełtyka, Amelia Grubka

 

Piłka ręczna (Mikołajkowy) klasy 4 – 5

J. Fatyga

18.

Katarzyna Zub, Amelia Lis, Julia Roś, Matylda Szproch, Sandra Kiełtyka, Aleksandra Hrabia, Zuzanna Noga, Natalia Baranik, Wiktoria Szkalmierska, Magdalena Kudela, Emilia Goc, Kaja Bugaj, Jagoda Turska, Wiktoria Walczak

 

 

„Kazibut” (dziewczęta) – piłka ręczna

J. Fatyga

19.

Kacper Urbańczyk, Bartek Nowak, Cezary Krupa, Krzysztof Grobelny, Kacper Flacht, Filip Łydka, Jakub Pużuk, Bartłomiej Turski, Krystian Kołataj, Bartłomiej Żaba, Bartek Sierszyński

 

„Kazibut” (chłopcy) – piłka ręczna

J. Fatyga

20.

Krystian Kołataj, Patryk Stokłosa, Alicja Sowula, Wiktoria Szkalmierska

 

Sztafetowe biegi przełajowe klasy 5 – 6

– etap Miejsko - Gminny

J. Gałgus

21.

Krystian Kołataj, Jakub Pużuk, Patryk Stokłosa, Paweł Wajda, Jakub Lipiński, Radosław Zadęcki, Bartłomiej Żaba, Kacper Flacht, Cezary Krupa, Kacper Urbańczyk

 

Halowa piłka nożna (chłopcy) klasy 5 – 6

J. Gałgus

22.

Angelika Gabryś, Emila Goc, Weronika Izdebska, Elena Kiełtyka, Patrycja Kumiszczak, Natalia Baranik, Wiktoria Szkalmierska, Gabriela Formas, Katarzyna Zub, Amelia Lis, Matylda Szproch

III m.

Mini koszykówka (dziewcząt) – etap Miejsko – Gminny.

J. Gałgus

23.

Patryk Stokłosa, Bartłomiej Żaba, Szymon Kuś, Łukasz Widuliński, Łukasz Czajkowski

 

Biegi przełajowe  (drużynowe) – etap Miejsko – Gminny.

J. Gałgus

24.

Bartłomiej Żaba, Jakub Lipiński, Radosław Zadęcki, Krystian Kołataj, Patryk Stokłosa, Bartłomiej Turski, Jakub Pużuk, Paweł Wajda, Kacper Urbańczyk, Kacper Flacht

 

Mini piłka nożna – etap Miejsko – Gminny.

J. Gałgus

25.

Angelika Gabryś, Weronika Izdebska, Patrycja Kumiszczak, Emila Goc, Katarzyna Zub, Matylda Szproh

III m.

Czwórbój LA. (dziewcząt) – etap Miejsko – Gminny.

J. Gałgus

26.

Patryk Stokłosa

I m.

I m.

I m.

I m.

Etap Miejsko – Gminny

Etap Powiatowy

Etap Rejonowy

Etap Wojewódzki

J. Gałgus

Wiedzowe
 
L. p.
Imiona i nazwiska laureatów konkursów
Zdobyte miejsce
Nazwa konkursu
Opiekun (nauczyciel przygotowujący do konkursu)
1.
Łukasz Widuliński
Magdalena Gęgotek
II
Turniej Wiedzy Zdrowotnej i Profilaktycznej
I. Pałka
2.
Tomasz Bąchór
Wojciech Sołtysik
Łukasz Widuliński
Awans do etapu rejonowego
Małopolski Baltie 2017
R. Michalski
3.
Maciej Banyś
IV
IX
Mikołajkowy Konkurs J. angielskiego
"The best"
J. Ziarko
4.
Maria Zimowska
I
Konkursie Kaligraficznym "O Pióro Miasta i Gminy Olkusz"
J. Ziarko
5.
Barbara Bukład
I
Mikołajkowy Konkurs Języka Angielskiego
J. Ziarko
6.
Jakub Ćmielewski
II
Konkurs Ortograficzny - etap powiatowy
M. Dobrek
7.
Grzegorz Pacia
 
II
Konkurs matematyczno-przyrodniczy pt.:"Żyj oszczędnie i w zgodzie z przyrodą"
 
E. Starosta
8.
Oliwia Mazurkiewicz
I
"Omnibius" klas II
A. Tomsia
9.
Grzegorz Pacia
Wynik bdb
Międzynarodowego konkursu „Kangur matematyczny” - kategoria Beniamin
 
E. Starosta
10.
Michał Całus
Wyróżnienie
11.
Jakub Ćmielewski
Wyróżnienie
Międzynarodowego konkursu „Kangur matematyczny” - kategoria Beniamin
 
M. Dobrek



Artystyczne
 
L. p.
Imiona i nazwiska laureatów konkursów
Zdobyte miejsce
Nazwa konkursu
Opiekun (nauczyciel przygotowujący do konkursu)
1.
Jagoda Turska
Marta Kubisztal
Szymon Banyś
I
wyróżnienie
wyróżnienie
Powiatowy Konkurs "Moje miasto, mój region w obiektywie- cztery pory roku".
K. Michalska
2.
Małgorzta Gęgotek
Barbara Bukład
Anna Zych
II
wyróżnienie
wyróżnienie
Powiatowy Konkurs ,,Dzieło Hansa Hummla w poezji i plastyce".
3.
Amelia Kłosińska
wyróżnienie
"Podaj dalej...
drugie życie odpadów"
K. Michalska
4.
Barbara Bukład
III
XVIII edycja Miejsko-Gminnego Konkursu "KOLĘD I PASTORAŁEK" - kategorii solistów
D. Nowak
5
Julia Słaboń, Amelia Kłosińska
III
Konkurs „Eko-Plast” pt.: „Co w czystym stawie piszczy?”
K. Michalska
6.
Barbara Bukład
I
 Konkurs powiatowy „Poducha z motywem ptaków”
K. Michalska
7.
Amelia Lis
wyróżnienie
8.
Maciej Pałka
Małgorzata Gęgotek
II
wyróżnienie
Powiatowym Konkursie Plastycznym „Co się komu w duszy gra…”
K. Michalska
 
 
Sportowe
 
L. p.
Imiona i nazwiska laureatów konkursów
Zdobyte miejsce
Nazwa konkursu
Opiekun (nauczyciel przygotowujący do konkursu)
1.
Nikola Sołościuk,
Elena Kiełtyka,
Pawłowska Zuzanna,
Rosikoń Roksana,
Baranik Natalaia,
Angelika Gabryś,
Roś Julia
Wiktoria Szkalmierska,
Zub Katarzyna,
Amelia Lis,
Szproch Matylda.
II
Mikołajkowy Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt
J. Gałgus, J. Fatyga
2.
Tomasz Bąchór
Bartłomiej Turski
Anna Bąchór
Wiktor Dudzik
I
IV
Szachy drużynowe - powiaty
Szachy drużynowe - wojewódzki
 
3.
Bartek Bryniak,
Łukasz Widuliński,
Łukasz Czajkowski,
Radek Nowakowski,
Marcel Zub,
Szymon Banyś,
Maciek Banyś,
Tomek Bąchór,
Kacper Dudzik,
Kamil Skoczek,
Paweł Gęgotek,
Wojtek Sołtysik,
Maciek Jurczyk
II
Mini Piłka Ręczna Chłopców
J. Fatyga
4.
Bartek Bryniak,
Łukasz Widuliński,
Łukasz Czajkowski,
Radek Nowakowski,
Marcel Zub,
Szymon Banyś,
Maciek Banyś,
Kacper Dudzik,
Kamil Skoczek,
Paweł Gęgotek,
Wojtek Sołtysik,
I
 
II
 
Mini Piłka Siatkowa Chłopców - etap miejsko gminny i powiatowy
Mini Piłka Siatkowa Chłopców - etap 1/2 wojewódzkich.
J. Fatyga
5.
Nikola Sołościuk,
Elena Kiełtyka,
Jagoda Turska,
Nikola Izdebska,
Małgorzata Gęgotek,
Julia Krzystańska,
Magdalena Kudela,
Julia Sawczyńska,
Weronika Izdebska,
Wiktoria Szkalmierska
II
Mini Piłka Siatkowa Dziewcząt - etap miejsko gminny
J. Gałgus
6.
Małgorzata Gęgotek,
Julia Krzystańska,
Nikola Sołościuk,
Wiktoria Walczak,
Natalia Sawczyńska,
Magdalena Kudela,
Jagoda Turska,
Nikola Izdebska,
Kaja Bugaj,
Amelia Kłosińska,
Julia Skrzekowska,
Julia Seweryn.
III
Mini Piłka Ręczna Dziewcząt - etap miejsko gminny
J. Gałgus
7.
 Bryniak Bartek,
Czajkowski Łukasz,
Widuliński Łukasz,
Dudzik Kacper,
Banyś Szymon,
Patryk Stokłosa
II
Zawody w czwórboju lekkoatletycznym - etap powiatowy
J. Fatyga
8.
Alicja Sowula
20
Finał Małopolskich Igrzysk w drużynowych biegach przełajowych
J. Gałgus