Adresy:
ul. Korczaka 7

środa 22 maj 2019

W piątkowe przedpołudnie 10.05.2019 roku w Szkole Podstawowej im. Jana Kochanowskiego w Osieku odbyło się uroczyste wręczenie nagród w III Maratonie Języka Angielskiego. Jak zawsze  na podium nie zabrakło naszych uczniów. W konkursie plastycznym uczennica klasy 8b Barbara Bukład znalazła się wśród nominowanych i zdobyła wyróżnienie za piękną ilustrację do wybranej części książki Harrego Pottera.

Galę finałową uświetniły występy wokalne nagrodzonych uczniów oraz piękna wystawa prac plastycznych.

Serdecznie gratulujemy Basi i Jej Rodzicom!

Dnia 24. 04. 2019 roku w Miejskim Ośrodku Kultury w Olkuszu odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród i wernisaż prac plastycznych uczniów, którzy wzięli udział w konkursie Eko-Plast. Jak co roku, wśród najlepszych artystów nie zabrakło naszych uczniów: III miejsce zdobyły uczennice klasy 6a: Izabela Skóra i Matylda Szproch. Tematem pracy tegorocznej edycji to: „Magia ogrodów – ogrody szczęścia”.

Organizatorami konkursu są: Wydział Ochrony Środowiska i Terenów Rolnych Urzędu Miasta i Gminy w Olkuszu oraz Miejski Ośrodek Kultury w Olkuszu.

Serdecznie gratulujemy naszym artystkom i ich rodzicom!