Szkoła Podstawowa nr 4 im. Francesco Nullo w Olkuszu

Adres

E-dziennik




BIP


1% na szkołe


Gazetka


Wspomnienia


Statysyka


Inne..




Wiedzowe

L. p.
Imiona i nazwiska laureatów konkursów
Zdobyte miejsce
Nazwa konkursu
Opiekun (nauczyciel przygotowujący do konkursu)
1.
Magdalena Cholewa, Maja Nabagło, Julia Zych
II
XV Miejsko-Gminnym Konkursie Języka Polskiego dla uczniów Szkół Podstawowych
A. Liszka
2.
Julia Zych
Finalistka
Małopolski Konkurs Humanistyczny
3.
Kuratoryjny tematyczny Konkurs przyrodniczy „Skarby przyrody i ich ochrona”  
I. Kądziołka
4.
Kacper Nowak
Awans do etapu rejonowego
Małopolski Konkurs Przyrodniczy
K. Michalska
6.
Mateusz Kalembka
Adrian Szeliga
Kacper Starosta
Jakub Kwiatkowski
Hubert Szeląg
Awans do etapu rejonowego
Małopolski Baltie 2016
R. Michalski
7
Jakub Kwiatkowski
10 w kat. B
International Creative Programming Contest. Creative Baltie 2015
R. Michalski
8
Julia Zych
I
"Żyj oszczędnie i w zgodzie z przyrodą"
I. Kądziołka
9
Maja Nabagło
I
Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom"- etap powiatowy
J. Krawczyk
10
Aleksandra Piwowarska
III
Turniej wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym - etap powiatowy
R. Michalski


Artystyczne

L. p.
Imiona i nazwiska laureatów konkursów
Zdobyte miejsce
Nazwa konkursu
Opiekun (nauczyciel przygotowujący do konkursu)
1.
Aleksandra Piwowarska
Julia Zych
Jagoda Turska
II
III
wyróżnienie
Powiatowy Konkurs "Moje miasto, mój region w obiektywie- cztery pory roku".
K. Michalska
2.
Julia Zych
II
Powiatowy Konkurs ,,Dzieło Hansa Hummla w poezji i plastyce".
3.
Julia Roś i Julia Sobczuk (duet)
I
Miejsko - Gminny Konkurs Kolęd i Pastorałek
D. Nowak
4.
Barbara Bukład i Amelia Kłosińska (duet)
III
5.
Kamila Pałka i Emilia Kocjan
II
II Międzyszkolny Przegląd Piosenki Religijnej
6.
Kaja Bugaj
Emila Jezierska
wyróżnienie
III
Konkurs EKO-PLAST
K. Michalska
7.
Maja Nabagło
II
Konkurs „Impresje sławnych kompozytorów”
K. Michalska


Sportowe

L. p.
Imiona i nazwiska laureatów konkursów
Zdobyte miejsce
Nazwa konkursu
Opiekun (nauczyciel przygotowujący do konkursu)
1.
Nikola Sołościuk,
Elena Kiełtyka,
Weronika Izdebska,
Angelika Gabryś,
Maria Zimowska,
Wiktoria Toborowicz,
Zuzanna Pawłowska,
Wanesa Piątek,
Wiktoria Stachura,
Klaudia Zarębska,
Julia Andronow,
Amelia Lis,
Natalia Dziewierz,
Zofia Rudzka
II
TURNIEJ
"WEEKENDY Z PIŁKĄ RĘCZNĄ"
dla DZIEWCZĄT
w SUBREGIONIE MAŁOPOLSKA ZACHODNIA
J. Gałgus
2.
Tomasz Bąchór
I
Turniej w Szachach Indywidualnych na etapie powiatowym

3.
Bartosz Turski
III
4.
Emila Jezierska
III



Sekretariat

mgr Teresa Roś 

czynny od poniedziału

 do piątku 

w godz. 7.00 - 15.00


 środa

 - dzień wewnętrzny



W szkole...















Filmy