sobota 27 lipiec 2024

Jest taki dzień bardzo ciepły, choć grudniowy; dzień, zwykły dzień, w którym gasną wszelkie spory. Jest taki dzień, w którym radość wita wszystkich. Dzień, który już każdy z nas zna od kołyski..

17 grudnia 2018 r. w naszej  szkoły spotkali się przy wigilijnym stole. Wspólnie z nami przy stole zasiedli zaproszeni goście: pan Burmistrz Miasta i Gminy Olkusz Roman Piaśnik wraz z małżonką, pan Henryk Gamrat - Przewodniczący Rady Osiedla "Centrum", pan Marek Lasek - Komendant Straży Miejskiej w Olkuszu, Przedstawiciele Rady Osiedla "Wschód", Rady Rodziców naszej szkoły. Uroczystą wieczerzę uświetniły jasełka w wykonaniu uczniów klas drugich pod kierunkiem pani Ewy Chwast i pani Violetty Waśniowskiej oraz występy wokalne uczennic Wiktorii Szkalmierskiej, Julii Nogi, Julii Roś :)