sobota 27 lipiec 2024

Dnia 4 grudnia odbyła się 14 edycja Turnieju Wiedzy Zdrowotnej i Profilaktycznej "Zdrowa Polska". Honorowymi patronami i sponsorami nagród w Turnieju byli: Poseł na Sejm Rzeczpospolitej Polskiej - pani Lidia Gądek, Burmistrz Miasta i Gminy Olkusz - pan Roman Piaśnik, Nadleśnictwo Olkusz, Lasy Państwowe - pan Marcin Polak, Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Olkuszu - pani Agata Knapik. Na uroczystym wręczeniu nagród byli obecni: pani Posłanka Lidia Gądek , pani Agata Knapik - Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Olkuszu, pani Paulina Polak - Dyrektor Samorządowego Zespołu Edukacji w Olkuszu w imieniu pana Burmistrza, pan Jakub Bachleda z Nadleśnictwa Olkusz w imieniu Nadleśniczego pana Marcina Polaka.

Serdeczne podziękowania dla pani Klaudia Zub-Piechowicz,pani Anny Kajdy, pani Katarzyny Kamionki, pani Eweliny Bączek, pani Ewy Skołuckiej i pani Moniki Ocieczek za pracę w turniejowych komisjach.

W Turnieju wzięło udział 12 szkół z naszej gminy.

I miejsce wywalczyła Szkoła Podstawowa w Kosmolowie,
II miejsce przypadło Szkole Podstawowej w Żuradzie,
III miejsce - Szkoła Podstawowa w Witeradowie.

Serdecznie gratulujemy!!!
Dziękujemy sponsorom za wspaniałe nagrody oraz wszystkim szkołom za uczestnictwo.