czwartek 28 marzec 2024

Po raz kolejny artyści z naszej szkoły dali o sobie znać w konkursie plastycznym. 13 grudnia 2017 roku w Osiedlowym Klubie „Przyjaźń” w Olkuszu odbył się wernisaż prac oraz uroczyste wręczenie nagród w konkursie „Dzieło Hansa Hummla w poezji i plastyce”.

Wśród najlepszych uczestników były nasze trzy uczennice: w kategorii prace plastyczne – rysunek i malarstwo I miejsce zdobyła Barbara Bukład z klasy 7b, a wyróżnienia otrzymały Alicja Sowula z klasy 6b i Małgorzata Gęgotek z klasy 7a.

Ponadto prace siedmiorga naszych uczniów zostały wyróżnione i nominowane do wystawy pokonkursowej. Oto Oni: Wiktoria Szkalmierska i Maciej Pałka z klasy 6b, Natalia Sawczyńska, Łukasz Widuliński, Paweł Gęgotek, Marcel Zub i Michał Całus z klasy 7a.

W tym roku nasi uczniowie w dość licznej grupie wystąpili na konkursie, a „owoce” ich twórczości możemy podziwiać na pięknej wystawie, na którą serdecznie zapraszamy.

Serdecznie gratulujemy naszym artystom oraz ich Rodzicom!