Szkoła Podstawowa nr 4
im Francesco Nullo
w Olkuszu
Tel: 32 643 06 05
Adres:
ul. Fr. Nullo 36,
32-300 Olkusz

e-mail: sp4olkusz@wp.pl
poniedziałek 27 wrzesień 2021
Wiedzowe
 
Lp.
KONKURSY , ZAWODY Nazwa - Miejscowość - Szkoła
IMIĘ I NAZWISKO KLASA
Miejsce
w
klasyfikacji
Opiekun
1.
Małopolski Konkurs Matematyczny
D. Kemona VI b
Kwalifikacja do rejonów
E. Starosta
2.
IX Edycja Powiatowego Konkursu Matematycznego "Dexter"
M. Banasik III a
II m. w etapie miejsko - gminnym
A. Bugaj
3.
"Mały Mistrz Ortografii Powiatu Olkuskiego"
K. Miodońska III a
III m. - udział w etapie powiatowym konkursu.
A. Bugaj
4.
VIII Edycja Konkursu Informatycznego "Potyczki z komputerem"
B. Chwast IV b
II m. - etap miejsko -  gminny
R. Michalski
5.
Konkurs ekologiczny
B. Marzec III a
J. Kemona III a
wyróżnienie - etap miejsko - gminny
A. Bugaj
6.
Konkurs matematyczny KANGUR
M. Stanek IV b
B. Chwast IV b
J. Radek IV b
wynik bardzo dobry
wyróżnienie
wyróżnienie
E. Starosta
7.
IV Ogólnopolski Konkurs Mitologiczny "Klio" 2012"
W. Banyś IV b
A. Ciołkowska IV b
B. Wieczorek IV b
D. Matysek IV b
12 m.
18 m.
21 m.
32 m.
I. Kądziołka
 
Artystyczne
 
Lp.        
KONKURSY , ZAWODY
Nazwa - Miejscowość - Szkoła
IMIĘ I NAZWISKO KLASA
Miejsce
w
klasyfikacji
Opiekun
1.
Miejsko - Gminny Konkurs Kolęd i Pastorałek
Duet:
M. Banasik  III A
O. Sołościuk  III B
I m.
D. Nowak
Duet:
J. Kocjan IV B
M. Pałka IV B
I m.
3.
Miejsko - Gminny Konkurs Kolęd i Pastorałek
Zespół kl. III
1. N. Czapla,
2. N. Kołtonik,
3. N. Sokoup,
4. K. Miodońska,
5. M. Miodońska,
6. D. Wilkosz,
7. K. Tomsia,
8. A. Krawczyk,
9. I. Nowakowska.
II m.
D. Nowak
4.
Miejsko - Gminny Konkurs Kolęd i Pastorałek
Zespół kl. IV i VI
1. K. Kania,
2. M. Zub,
3. K. Prasełek,
4. A. Prasełek,
5. D. Matysek,
6. W. Goździelski,
7. M. Świerczek,
II m.
D. Nowak
5.
Powiatowy Festiwal Form Tanecznych w Wolbromiu
Skład Zespołu Aster:
N. Glanc
M. Knapik
M. Kwiecień
K. Osmenda
K. Sokoup
D. Staniszewska
J. Szeląg Julia
J. Ziarnik
P. Dubaj
W. Fiałkowska
W. Jędrzejczyk
A. Matuszczak
W. Ślęzak
K. Żaba
J. Kocjan
J. Kułakowska
N. Mazurkiewicz
M. Pałka
A. Prasełek
A. Rydzyk
M. Stanek
U. Tyńska
K. Zębik
J. Ziarnik
A. Żurek
J. Żurek
K. Gamrat
N. Muzyk
P. Gęgotek
N. Filip
E. Orlińska
J. Łabędź
K. Mędrek
Wyróżnienie
K. Skalska
K. Rybicka
6.
Eko-plast
K. Tomsia III B
Wyróżnienie
A. Tomsia
7.
X Przegląd Teatralny Scena Teatru w Walizce
Zespół tanecznyAster
III m.
K. Skalska
K. Rybicka
8.
Zespół teatralnySkrzat
Wyróżnienie
D. Nowak
K. Skalska
9.
K. Pałka II B
Wyróżnienie w kat. piosenka aktorska
M. Jurczyk
D. Nowak
 
Sportowe
 
Lp.
KONKURSY , ZAWODY
Nazwa - Miejscowość - Szkoła
IMIĘ I NAZWISKO KLASA
Miejsce
w
klasyfikacji
Opiekun
1.
Powiatowe Indywidualne Biegi Przełajowe. Stadion MOSIR Olkusz.
A. Dudzik  V a
VI m-ce
Awans do etapu wojewódzkiego
S. Brzeziński
2.
Powiatowe Indywidualne Biegi Przełajowe. Stadion MOSIR Olkusz
M. Knapik  Va
IV m-ce
Awans do etapu wojewódzkiego
J. Gałgus
3.
Jesienne Indywidualne Biegi Przełajowe na szczeblu miejsko - gminnym.
J. Pilch VI a
III m-ce
S. Brzeziński
4.
Jesienne Indywidualne Biegi Przełajowe na szczeblu miejsko - gminnym.
M. Knapik  V a
III m-ce
J. Gałgus
5.
Halowa Piłka Nożna chłopców na szczeblu miejsko - gminnym.
D. Mentel
Sz. Cebo
R. Skrzekowski
T. Grabowski
A. Dudzik
J. Pilch
B. Gruszczyński
Sz. Gamrat
S. Czajkowski
Bratek M.
III m-ce
S. Brzeziński
6.
Miejsko - gminne zawody w pływaniu indywidualnym.
J. Nowak V b
III m-ce styl klasyczny
S. Brzeziński
7.
M. Mirek
II m-ce styl dowolny
8.
Miejsko - gminne zawody drużynowe w pływaniu chłopców.
M. Mirek VI a
Sz. Cebo VI a
K. Kalembka VI b
D. Matysek IV b
B. Wieczorek IV b
J. Prządo V b
J. Nowak V b
S. Czajkowski V b
II m-ce
S. Brzeziński
9.
Powiatowe zawody w pływaniu - drużynowe i indywidualne.
M. Mirek VI a
V m-ce
S. Brzeziński
10.
M. Mirek VI a
B. Wieczorek IV b
S. Czajkowski V b
Sz. Dudziak V b
Sz. Cebo VI a
J. Nowak V b
M. Bratek VI a
J. Prządo V b
D. Matysek IV b
III m-ce
11.
Szachy indywidualne (zawody powiatowe)
M. Stanek IV b
II m-ce
 
12.
Miejsko - Gminne zawody w Piłce Koszykowej chłopców.
F. Kryj VI a
Sz. Cebo VI a
D. Mentel VI a
R. Skrzekowski VI a
J. Pilch VI b
J. Nowak V b
A. Dudzik V a
D. Bocianowski V b
S. Czajkowski V b
Sz. Gamrat VI a
K. Nowak VI b
III m-ce
S. Brz
Wiedzowe
 
L.p.
Imię i nazwisko ucznia
Miejsce, pozycja, osiągnięcie
Nazwa konkursu, Turnieju
Nauczyciel/opiekun
 
1.
 
Aleksandra Rafało, Agnieszka Zimowska  Mateusz Nabagło
 
I m.
<a href="http://www.biblioteka.olkusz.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=288&Itemid=3 ">I Olkuski Turniej Dobrych Manier</a>
K. Skalska
2
Agnieszka Zimowska
Wyróżnienie
<a href="http://ilkus.pl/olkusza,1,ida,3613.html">KonkursAlbum Zabytków Ziemi Olkuskiej
</a>
R. Michalski
 
3
Alicja Skawińska
III  m.
 
Powiatowy Konkurs Plastyczny
"Ulubiony Książkowy Bohater" organizowany w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Biblioteki oraz akcji Cała Polska Czyta Dzieciom przez Powiatową i Miejską Bibliotekę Pubiczną
M. Dobrek
4
Aleksandra Piwowarska
Wyróżnienie
5
Bartosz Mędrek
III m.
Konkurs Bezpiecznego ruchu na drodze (BRD) organizowanego prz SP5 w Olkuszu
R. Michalski
6
Michał Cieślik
Zimowska Agnieszka
Wyróżnienie
Wyróżnienie
„Żyj oszczędnie i w zgodzie z przyrodą” – konkurs matematyczno-przyrodniczy – etap miejsko-gminny
I. Frosik
E. Nycz
7
Szymon Cebo
III m.
Turniej Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom" - etap miejsko-gminny
R. Michalski
8.
Marta Zub
Michał Cieślik
Agnieszka Zimowska
Bartosz Mędrek
I m.
Turniej Wiedzy Zdrowotnej i Profilaktycznej
 
9.
Dominik Matysek
II m.
Konkurs matematyczny "DEXTER"
(etap miejsko - gminny)
E. Chwast
10.
Bartłomiej Chwast
III m.
"Mały Mistrz Ortografii  Powiatu Olkuskiego"
E. Chwast
         
 
 
Artystyczne
 
L.p.
Imię i nazwisko ucznia
Miejsce, pozycja, osiągnięcie
Nazwa konkursu, Turnieju
Nauczyciel/opiekun
1.
Patrycja Słuszniak
I m.
Konkursie na album o grzybach
"Jesień w lesie grzyby niesie"
K. Skalska
2.
Daria Ślęzak
II m.
<a href="http://przeglad.olkuski.pl/index.php/kultura-i-rozrywka/3465-hej-kolda-kolda">Miejsko – gminny Konkurs Kolęd i Pastorałek oraz eliminacje do rejonowego XVII Ogólnopolskiego Festiwalu Kolęd i Pastorałek im. ks. Kazimierza Szwarlika w Będzinie. </a>
J. Sobiecki
3.
Alicja Skawińska
Aleksandra Piwowarska
III m.
Wyróżnienie
Powiatowy Konkurs Plastyczny
M. Dobrek
4.
Zespół „Aster”
II m.
Przegląd Teatralny „Scena w Walizce”
K. Skalska
5.
Piotr Dudek
Daria Ślęzak
II m.
III m.
Małopolski konkurs o tematyce regionalnej. Pod Honorowym Patronem Uniwersytetu Pedagogicznego im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie.
XI edycja konkursu
„Mnie Ta Ziemia od innych droższa”
w kategorii fotograficzno-literackiej
M. Jurczyk
6.
Daniel Wiśniewski
Wyróżnienie
Małopolski konkurs o tematyce regionalnej. Pod Honorowym Patronem Uniwersytetu Pedagogicznego im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie.
XI edycja konkursu
„Mnie Ta Ziemia od innych droższa”
w kategorii plastycznej
M. Jurczyk
7.
ZESPÓŁ TEARTRALNY – SP NR 4
II m.
Małopolski konkurs o tematyce regionalnej. Pod Honorowym Patronem Uniwersytetu Pedagogicznego im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie.
XI edycja konkursu
„Mnie Ta Ziemia od innych droższa”
w kategorii Teatru i działania parateatralne.
M. Jurczyk
 
Sportowe
 
L.p.
Konkursy, zawody
Nazwa - Miejscowość - Szkoła
Imię i nazwisko
klasa
 
Miejsce
w
klasyfikacji
1.
Jesienne indywidualne biegi przełajowe - etap miejsko- gminny
Marta Zub kl. V a
I miejsce
2.
"Czwartki LA" edycja 2010 - zawody sportowe
Marta Zub kl. V a
III miejsce
3.
Jesienne indywidualne biegi przełajowe - zawody powiatowe
Marta Zub kl. V a
I miejsce
/awans do finału wojewódz-
kiego/
4.
Jesienne indywidualne biegi przełajowe - zawody miejsko - gminne
Grabowski Dominik  kl. IVb
Dudzik Adrian kl. IV a
Cieślik Michał kl. VI b
Kociołek Kamila kl.VI b
I miejsce
V miejsce
VI miejsce
VI miejsce
5.
Jesienne indywidualne biegi przełajowe - zawody powiatowe
Dudzik Adrian kl. IV a
IV miejsce
/awans do finału wojewódz-kiego/
6.
Tenis ziemny - etap powiatowy
Michał Cieślik kl. VI b
II miejsce
7.
Jesienny Turniej Szkół Podstawowych o Puchar Burmistrza M. i Gm. Olkusz w piłce siatkowej
Cebo Szymon
Cieślik Michał
Grabowski Dawid
Pogan Dominik
Kaliś Kamil
III miejsce
8.
XXI Mikołajkowy Turniej Gier i Zabaw Ruchowych Miasta i Gminy Olkusz
Kl. II a,b
Natalia Czapla
Oliwia Sołościuk
Kinga Kasprowicz
Natalia Sokoup
Daria Wilkosz
Michał Janus
Arkadiusz Krawczyk
Mateusz Mędrek
Wiktor Grabowski
Bartosz Marzec
Kl. II a,b
Natalia Czapla
Oliwia Sołościuk
Kinga Kasprowicz
Natalia Sokoup
Daria Wilkosz
Michał Janus
Arkadiusz Krawczyk
Mateusz Mędrek
Wiktor Grabowski
Bartosz Marzec
 
Kl. III a,b
Mateusz Glanc
Jarosław Wilkosz
Łukasz Sierszyński
Ola Żurek
Julia Żurek
Jana Kułakowska
Adam Kawala
Kamila Mędrek
Grzegorz Setman
Wielgórska Daria
Trzciąkowski Jakub
 
Kl. IV a,b
Kwiecień Martyna
Staniszewska Dominika
Szeląg Julia
Ciępka Aleksandra
Żaba Karolina
Czajkowski Sebastian
Grabowski Dominik
Piwiński Alan
 
 
Kl. V a,b
Kucharzyk Weronika
Tomeczek Paulina
Zub Marta
Mazela Kamil
Gabryś Mateusz
Gruszczyński Bartłomiej
Kalemba Kamil
Całka Aleksandra
Krzystańska Dagmara
III miejsce
9.
Mini piłka nożna klas VI
(zawody miejsko – gminne)  
Cieślik Michał
Dudzik Adrian
Czajkowski Sebastian
Skrzekowski Robert
Kaliś Kamil
Pogan Dominik
Bratek Miłosz
Cebo Szymon
Pilch Jakub
III miejsce
10.
Szachy indywidualne
(finał Mistrzostw Polski)
Emilia Jezierska
VII miejsce
11.
Memoriał J. Kazibuta - Turniej Piłki Ręcznej
Cieślik Michał
Kaliś Kamil
Pogan Dominik
Pabisek Wiktor
Małecki Paweł
Powroźnik Wojciech
Bratek Miłosz
Skrzekowski Robert
Pilch Jakub
Mirek Mateusz
Gamrat Szymon
Kryj Franciszek
Cebo Szymon
II miejsce