Wiedzowe
L. p.
|
Imiona i nazwiska laureatów konkursów
|
Zdobyte miejsce
|
Nazwa konkursu
|
Opiekun (nauczyciel przygotowujący do konkursu)
|
---|---|---|---|---|
1.
|
Łukasz Widuliński
Magdalena Gęgotek
|
II
|
Turniej Wiedzy Zdrowotnej i Profilaktycznej
|
I. Pałka
|
2.
|
Tomasz Bąchór
Wojciech Sołtysik
Łukasz Widuliński
|
Awans do etapu rejonowego
|
Małopolski Baltie 2017
|
R. Michalski
|
3.
|
Maciej Banyś
|
IV
IX
|
Mikołajkowy Konkurs J. angielskiego
"The best"
|
J. Ziarko
|
4.
|
Maria Zimowska
|
I
|
Konkursie Kaligraficznym "O Pióro Miasta i Gminy Olkusz"
|
J. Ziarko
|
5.
|
Barbara Bukład
|
I
|
Mikołajkowy Konkurs Języka Angielskiego
|
J. Ziarko
|
6.
|
Jakub Ćmielewski
|
II
|
Konkurs Ortograficzny - etap powiatowy
|
M. Dobrek
|
7.
|
Grzegorz Pacia
|
II
|
Konkurs matematyczno-przyrodniczy pt.:"Żyj oszczędnie i w zgodzie z przyrodą"
|
E. Starosta
|
8.
|
Oliwia Mazurkiewicz
|
I
|
"Omnibius" klas II
|
A. Tomsia
|
9.
|
Grzegorz Pacia
|
Wynik bdb
|
Międzynarodowego konkursu „Kangur matematyczny” - kategoria Beniamin
|
E. Starosta
|
10.
|
Michał Całus
|
Wyróżnienie
|
||
11.
|
Jakub Ćmielewski
|
Wyróżnienie
|
Międzynarodowego konkursu „Kangur matematyczny” - kategoria Beniamin
|
M. Dobrek
|
Artystyczne
L. p.
|
Imiona i nazwiska laureatów konkursów
|
Zdobyte miejsce
|
Nazwa konkursu
|
Opiekun (nauczyciel przygotowujący do konkursu)
|
---|---|---|---|---|
1.
|
Jagoda Turska
Marta Kubisztal
Szymon Banyś
|
I
wyróżnienie
wyróżnienie
|
Powiatowy Konkurs "Moje miasto, mój region w obiektywie- cztery pory roku".
|
K. Michalska
|
2.
|
Małgorzta Gęgotek
Barbara Bukład
Anna Zych
|
II
wyróżnienie
wyróżnienie
|
Powiatowy Konkurs ,,Dzieło Hansa Hummla w poezji i plastyce".
|
|
3.
|
Amelia Kłosińska
|
wyróżnienie
|
"Podaj dalej...
drugie życie odpadów"
|
K. Michalska
|
4.
|
Barbara Bukład
|
III
|
XVIII edycja Miejsko-Gminnego Konkursu "KOLĘD I PASTORAŁEK" - kategorii solistów
|
D. Nowak
|
5
|
Julia Słaboń, Amelia Kłosińska
|
III
|
Konkurs „Eko-Plast” pt.: „Co w czystym stawie piszczy?”
|
K. Michalska
|
6.
|
Barbara Bukład
|
I
|
Konkurs powiatowy „Poducha z motywem ptaków”
|
K. Michalska
|
7.
|
Amelia Lis
|
wyróżnienie
|
||
8.
|
Maciej Pałka
Małgorzata Gęgotek
|
II
wyróżnienie
|
Powiatowym Konkursie Plastycznym „Co się komu w duszy gra…”
|
K. Michalska
|
Sportowe
L. p.
|
Imiona i nazwiska laureatów konkursów
|
Zdobyte miejsce
|
Nazwa konkursu
|
Opiekun (nauczyciel przygotowujący do konkursu)
|
---|---|---|---|---|
1.
|
Nikola Sołościuk,
Elena Kiełtyka,
Pawłowska Zuzanna,
Rosikoń Roksana,
Baranik Natalaia,
Angelika Gabryś,
Roś Julia
Wiktoria Szkalmierska,
Zub Katarzyna,
Amelia Lis,
Szproch Matylda.
|
II
|
Mikołajkowy Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt
|
J. Gałgus, J. Fatyga
|
2.
|
Tomasz Bąchór
Bartłomiej Turski
Anna Bąchór
Wiktor Dudzik
|
I
IV
|
Szachy drużynowe - powiaty
Szachy drużynowe - wojewódzki
|
|
3.
|
Bartek Bryniak,
Łukasz Widuliński,
Łukasz Czajkowski,
Radek Nowakowski,
Marcel Zub,
Szymon Banyś,
Maciek Banyś,
Tomek Bąchór,
Kacper Dudzik,
Kamil Skoczek,
Paweł Gęgotek,
Wojtek Sołtysik,
Maciek Jurczyk
|
II
|
Mini Piłka Ręczna Chłopców
|
J. Fatyga
|
4.
|
Bartek Bryniak,
Łukasz Widuliński,
Łukasz Czajkowski,
Radek Nowakowski,
Marcel Zub,
Szymon Banyś,
Maciek Banyś,
Kacper Dudzik,
Kamil Skoczek,
Paweł Gęgotek,
Wojtek Sołtysik,
|
I
II
|
Mini Piłka Siatkowa Chłopców - etap miejsko gminny i powiatowy
Mini Piłka Siatkowa Chłopców - etap 1/2 wojewódzkich.
|
J. Fatyga
|
5.
|
Nikola Sołościuk,
Elena Kiełtyka,
Jagoda Turska,
Nikola Izdebska,
Małgorzata Gęgotek,
Julia Krzystańska,
Magdalena Kudela,
Julia Sawczyńska,
Weronika Izdebska,
Wiktoria Szkalmierska
|
II
|
Mini Piłka Siatkowa Dziewcząt - etap miejsko gminny
|
J. Gałgus
|
6.
|
Małgorzata Gęgotek,
Julia Krzystańska,
Nikola Sołościuk,
Wiktoria Walczak,
Natalia Sawczyńska,
Magdalena Kudela,
Jagoda Turska,
Nikola Izdebska,
Kaja Bugaj,
Amelia Kłosińska,
Julia Skrzekowska,
Julia Seweryn.
|
III
|
Mini Piłka Ręczna Dziewcząt - etap miejsko gminny
|
J. Gałgus
|
7.
|
Bryniak Bartek,
Czajkowski Łukasz,
Widuliński Łukasz,
Dudzik Kacper,
Banyś Szymon,
Patryk Stokłosa
|
II
|
Zawody w czwórboju lekkoatletycznym - etap powiatowy
|
J. Fatyga
|
8.
|
Alicja Sowula
|
20
|
Finał Małopolskich Igrzysk w drużynowych biegach przełajowych
|
J. Gałgus
|