Wiedzowe
L. p.
|
Imiona i nazwiska laureatów konkursów
|
Zdobyte miejsce
|
Nazwa konkursu
|
Opiekun (nauczyciel przygotowujący do konkursu)
|
---|---|---|---|---|
1.
|
Magdalena Cholewa, Maja Nabagło, Julia Zych
|
II
|
XV Miejsko-Gminnym Konkursie Języka Polskiego dla uczniów Szkół Podstawowych
|
A. Liszka
|
2.
|
Julia Zych
|
Finalistka
|
Małopolski Konkurs Humanistyczny
|
|
3.
|
Kuratoryjny tematyczny Konkurs przyrodniczy „Skarby przyrody i ich ochrona”
|
I. Kądziołka
|
||
4.
|
Kacper Nowak
|
Awans do etapu rejonowego
|
Małopolski Konkurs Przyrodniczy
|
K. Michalska
|
6.
|
Mateusz Kalembka
Adrian Szeliga
Kacper Starosta
Jakub Kwiatkowski
Hubert Szeląg
|
Awans do etapu rejonowego
|
Małopolski Baltie 2016
|
R. Michalski
|
7
|
Jakub Kwiatkowski
|
10 w kat. B
|
International Creative Programming Contest. Creative Baltie 2015
|
R. Michalski
|
8
|
Julia Zych
|
I
|
"Żyj oszczędnie i w zgodzie z przyrodą"
|
I. Kądziołka
|
9
|
Maja Nabagło
|
I
|
Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom"- etap powiatowy
|
J. Krawczyk
|
10
|
Aleksandra Piwowarska
|
III
|
Turniej wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym - etap powiatowy
|
R. Michalski
|
Artystyczne
L. p.
|
Imiona i nazwiska laureatów konkursów
|
Zdobyte miejsce
|
Nazwa konkursu
|
Opiekun (nauczyciel przygotowujący do konkursu)
|
---|---|---|---|---|
1.
|
Aleksandra Piwowarska
Julia Zych
Jagoda Turska
|
II
III
wyróżnienie
|
Powiatowy Konkurs "Moje miasto, mój region w obiektywie- cztery pory roku".
|
K. Michalska
|
2.
|
Julia Zych
|
II
|
Powiatowy Konkurs ,,Dzieło Hansa Hummla w poezji i plastyce".
|
|
3.
|
Julia Roś i Julia Sobczuk (duet)
|
I
|
Miejsko - Gminny Konkurs Kolęd i Pastorałek
|
D. Nowak
|
4.
|
Barbara Bukład i Amelia Kłosińska (duet)
|
III
|
||
5.
|
Kamila Pałka i Emilia Kocjan
|
II
|
II Międzyszkolny Przegląd Piosenki Religijnej
|
|
6.
|
Kaja Bugaj
Emila Jezierska
|
wyróżnienie
III
|
Konkurs EKO-PLAST
|
K. Michalska
|
7.
|
Maja Nabagło
|
II
|
Konkurs „Impresje sławnych kompozytorów”
|
K. Michalska
|
Sportowe
L. p.
|
Imiona i nazwiska laureatów konkursów
|
Zdobyte miejsce
|
Nazwa konkursu
|
Opiekun (nauczyciel przygotowujący do konkursu)
|
---|---|---|---|---|
1.
|
Nikola Sołościuk,
Elena Kiełtyka,
Weronika Izdebska,
Angelika Gabryś,
Maria Zimowska,
Wiktoria Toborowicz,
Zuzanna Pawłowska,
Wanesa Piątek,
Wiktoria Stachura,
Klaudia Zarębska,
Julia Andronow,
Amelia Lis,
Natalia Dziewierz,
Zofia Rudzka
|
II
|
TURNIEJ
"WEEKENDY Z PIŁKĄ RĘCZNĄ"
dla DZIEWCZĄT
w SUBREGIONIE MAŁOPOLSKA ZACHODNIA
|
J. Gałgus
|
2.
|
Tomasz Bąchór
|
I
|
Turniej w Szachach Indywidualnych na etapie powiatowym
|
|
3.
|
Bartosz Turski
|
III
|
||
4.
|
Emila Jezierska
|
III
|