ARTYSTYCZNE
L.p. |
Imiona i nazwiska laureatów konkursów |
Zdobyte miejsce |
Nazwa konkursu |
Opiekun (nauczyciel przygotowujący do konkursu) |
1. |
Barbara Bukład |
I m. |
„Dzieło Hansa Hummla w poezji i plastyce” |
K. Michalska |
2. |
Małgorzata Gęgotek |
Wyróżnienie |
„Dzieło Hansa Hummla w poezji i plastyce” |
K. Michalska |
3. |
Alicja Sowula |
Wyróżnienie |
„Dzieło Hansa Hummla w poezji i plastyce” |
K. Michalska |
4. |
Jagoda Turska |
II m. |
„Chrońmy źródła wody” |
K. Michalska |
5. |
Jagoda Turska |
Wyróżnienie |
„EKO-Plast” |
K. Michalska |
6. |
Matylda Szproch |
III m. |
„EKO-Plast” |
M. Kocjan |
7. |
K. Kołataj |
II m. |
„Woda to źródło życia, gdyż „jesteśmy tym co pijemy i jemy, jemy to co wyrośnie, wyrośnie takie jak gleba, gleba taka jak o nią dbamy i co do niej wyrzucamy”. |
R. Michalski, K. Michalska |
8. |
B. Bukład |
Wyróżnienie |
„XVIII Bolesławski Konkurs Kolęd i Pastorałek” |
J. Sobiecki |
9. |
B. Bukład |
Wyróżnienie |
Konkurs Plastyczny „Bombka w rozmiarze XXL” |
K. Michalska |
10. |
B. Bukład |
Im. |
Miejsko-Gminny Konkurs „Olkuskiego Słowika |
J. Sobiecki |
11. |
Barbara Bukład |
I m. |
„Francesco Nullo – bohater dwojga narodów” |
K. Michalska, R. Michalski |
12. |
Wiktoria Szkalmierska |
II m. |
„Francesco Nullo – bohater dwojga narodów” |
K. Michalska, R. Michalski |
13. |
Michał Całus |
Wyróżnienie |
„Francesco Nullo – bohater dwojga narodów” |
K. Michalska, R. Michalski |
14. |
Weronika Izdebska |
III m. |
„Francesco Nullo – bohater dwojga narodów” |
K. Michalska |
15. |
Łukasz Widuliński |
I m. |
„Francesco Nullo – bohater dwojga narodów” |
K. Michalska |
16. |
Małgorzata Gęgotek |
III m. |
„Francesco Nullo – bohater dwojga narodów” |
K. Michalska |
17. |
Barbara Bukład |
Wyróżnienie |
Maraton Języka Angielskiego – część plastyczna |
K. Michalska |
18. |
Barbara Bukład |
I m. |
„Co się komu w duszy gra...” – interpretacje dzieł Stanisława Wyspiańskiego |
K. Michalska |
19. |
Gabrysia Formas, Alicja Sowula, Wiktoria Szkalmierska, Maciej Pałka, Natalia Baranik, Barbara Bukład, Małgorzata Gęgotek, Marysia Zimowska, Marta Kubisztal |
I m |
I Olkuski Konkurs Szopek i Wianków Bożonarodzeniowych |
K. Michalska |
20. |
Alicja Sowula |
III m. |
Konkurs Ekologiczny (etap plastyczny) – „Od źródełka do studzienki” |
K. Michalska |
21. |
Amelia Kłosińska, Julia Krzystańska, Natalia Sawczyńska, Maria Zimowska |
Wyróżnienie |
Powiatowy Festiwal Kultury Form Tanecznych |
K. Michalska |
22. |
Barbara Bukład, Amelia Kłosińska |
Wyróżnienie |
Konkurs recytatorski „Spotkanie z Anią Shirley” |
A. Liszka |
23. |
Małgorzata Gęgotek |
I m. |
Konkurs plastyczny „Spotkanie z Anią Shirley” |
K. Michalska |
24. |
Amelia Kłosińska |
Wyróżnienie |
Konkurs recytatorski „Spotkanie z Anią Shirley” |
K. Michalska |
25. |
Maciej Pałka |
Wyróżnienie |
Konkurs plastyczny „Odzyskanie Niepodległości” |
K. Michalska |
26. |
Agnieszka Piątek, Julia Głąb, Oliwia Mazurkiewicz |
I m. |
Miejsko – gminny konkurs „W Srebrnym Grodzie” |
A.Tomsia |
27. |
Agnieszka Piątek |
I m. |
Konkurs ortograficzny „Mały Mistrz Ortografii” powiatu olkuskiego |
A.Tomsia |
28. |
Emila Goc |
Wyróżnienie |
Konkurs Poetycki im. Anny Piątek |
A.Liszka |
29. |
Agnieszka Piątek, Julia Głąb, Oliwia Mazurkiewicz |
I m. |
Miejsko – gminny konkurs „W Srebrnym Grodzie” |
A.Tomsia |
30. |
Milena Lakkis |
II m. |
II Edycja Konkursu Plastyczno-Literackiego z okazji Międzynarodowego Dnia Książki |
M. Drapała |
31. |
Paweł Bukład, Łucja Trepka |
|
Konkurs plastyczny „Godło Polski w oczach dziecka” |
M. Drapała |
32. |
Przemysław Woszczek |
Wyróżnienie |
Konkurs Kaligraficzny „Omnibus” |
M. Drapała |
33. |
Zofia Cebo |
Wyróżnienie |
Konkurs Kolęd i Pastorałek |
|
34. |
Paweł Bukład, |
II m. |
Diecezjalny Konkurs Plastyczny „Godło Polski w oczach dziecka” |
D. Nowak |
35. |
Łucja Trepka |
wyróżnienie |
Diecezjalny Konkurs Plastyczny „Godło Polski w oczach dziecka” |
D. Nowak |
WIEDZOWE
L.p. |
Imiona i nazwiska laureatów konkursów |
Zdobyte miejsce |
Nazwa konkursu |
Opiekun (nauczyciel przygotowujący do konkursu) |
1. |
Grzegorz Pacia |
Finalista |
Małopolski Konkurs Matematyczny |
E. Starosta |
2. |
Grzegorz Pacia |
Wyróżnienie |
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur” |
E. Starosta |
3. |
Grzegorz Pacia |
I m. |
„Żyj oszczędnie i w zgodzie z przyrodą” |
E. Starosta |
4. |
Bartłomiej Turski |
Wyróżnienie |
„Żyj oszczędnie i w zgodzie z przyrodą” |
K. Michalska |
5. |
Małgorzata Gęgotek |
|
„Z dobrą nowiną przez życie” - konkurs biblijny, kuratoryjny |
|
6. |
Grzegorz Pacia |
II m. |
Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych „Świetlik” |
K. Michalska |
7. |
Alicja Sowula, Weronika Izdebska, Łukasz Widuliński, Szymon Banyś |
II m. |
„Turniej Wiedzy Zdrowotnej i Profilaktycznej” |
I. Molęda |
8. |
Barbara Bukład, Maciej Pałka, Jagoda Turska |
II m. |
„W Srebrnym Grodzie” |
I. Kądziołka, K. Michalska |
9. |
Małgorzta Gęgotek, Tomasz Bąchór, Maria Zimowska |
Etap dekanalny |
Diecezjalny Konkurs Biblijny |
M. Laga |
10. |
Jan Dela |
Wyróżnienie |
Małopolski Konkurs Matematyczny „Kangur” |
A.Tomsia |
11. |
Wiktor Chwast |
Wyróżnienie |
Konkurs przyrodniczy |
M. Drapała |
12. |
Mateusz Kocot |
I m. |
„Omnibus” - miejsko - gminny |
A.Bugaj |
13. |
Tomasz Bąchór, Łukasz Widuliński, Marcel Zub, Michał Całus |
Etap powiatowy |
Konkurs programistyczny – Baltie 2017 |
R. Michalski |
SPORTOWE
L.p. |
Imiona i nazwiska laureatów konkursów |
Zdobyte miejsce |
Nazwa konkursu |
Opiekun (nauczyciel przygotowujący do konkursu) |
1. |
Kacper Flacht, Dudzik Wiktor, Krupa Cezary, Filip Łydka, Bartosz Nowak, Wiktoria Kocjan, Julia Roś, Roksana Rosikoń, Katarzyna Zub, Martyna Dudek, Angelika Gabryś, Weronika Izdebska, Jakub Lipiński, Eryk Zych, Bartłomiej Żaba |
|
Sztafetowe biegi przełajowe – etap miejsko – gminny. (klasy 4-6) |
J. Fatyga |
2. |
Małgorzata Gęgotek, Julia Krzystańska, Maciej Banyś |
|
Sztafetowe biegi przełajowe (klasy 7) |
J. Fatyga |
3. |
Bartosz Bryniak Szymon Banyś |
III m. |
Szkolna Liga LA – etap miejsko – gminny. |
J. Fatyga |
4. |
Julia Krzystańska, Małgorzata Gęgotek, Natalia Sawczyńska, Wiktoria Walczak, Magdalena Kudela, |
III m. |
Halowa piłka nożna dziewcząt |
J. Fatyga |
5. |
Tomasz Bąchór |
V m. |
Turniej Szachowy – etap wojewódzki |
W. Czarnota |
6. |
Łukasz Widuliński, Łukasz Czajkowski, Bartek Sierszyński, Bartek Bryniak, Szymon Banyś |
I m. I m. II m. |
Etap Miejsko – gminny Etap Powiatowy Piłka siatkowa (chłopcy) ½ Wojewódzkie |
J. Fatyga |
7. |
Bartek Sierszyński, Łukasz Widuliński |
VII m. |
Piłka ręczna (klasy 7) |
J. Fatyga |
8. |
Łukasz Widuliński Łukasz Czajkowski Bartek Sierszyński
Wiktoria Walczak Magdalena Kudela |
|
Chłopcy
Piłka koszykowa – etap miejsko – gminny.
Dziewczęta |
J. Fatyga |
9. |
Wiktoria Walczak, Magdalena Kudela |
|
Piłka siatkowa (dziewcząt) |
J. Fatyga |
10. |
Paweł Gęgotek, Patryk Stokłosa, Krystian Kołataj, Bartłomiej Turski, Bartłomiej Żaba, Jakub Lipiński, Eryk Zych |
I m. I m. III m. |
Etap Miejsko – Gminny Etap Powiatowy Czwórbój LA (chłopcy) Etap Rejonowy |
J. Fatyga |
11. |
Maria Zimowska, Weronika Izdebska, Elena Kiełtyka, Emila Goc, Patrycja Kumiszczak, Wiktoria Szkalmierska, Gabriela Formas, Sandra Kiełtyka, Zuzanna Noga |
I m. II m. |
Etap Miejsko – Gminny Etap Powiatowy Mini piłka siatkowa (dziewcząt) |
J. Gałgus |
12. |
Paweł Gęgotek, Jakub Lipiński, Bartłowmiej Żaba, Eryk Zych, Patryk Stokłosa, Brajan Łydka, Jakub Pużuk, Bartłomiej Turski, Paweł Wajda |
III m. |
Piłka siatkowa (klasy 6) – etap Miejsko – Gminny |
J. Gałgus |
13. |
Paweł Gęgotek, Jakub Lipiński, Radosław Zadęcki, Eryk Zych, Bartłomiej Żaba, Mateusz Dudziak, Krystian Kołataj, Brajan Łydka, Jakub Pużuk, Patryk Stokłosa, Bartłomiej Turski, Paweł Wajda, Jakub Gabryś |
I m. II m. |
Etap Miejsko – Gminny Etap Powiatowy Piłka koszykowa (klasy 6) |
J. Gałgus |
14. |
Natalia Dziewierz, Wiktoria Stachura, Zuzanna Noga, Katarzyna Zub, Julia Roś, Amelia Lis, Natalia Baranik, Wiktoria Szkalmierska, Alicja Sowula, Sandra Kiełtyka, Aleksandra Hrabia |
|
Piłka ręczna (klasy 5 – 6) |
J. Fatyga |
15. |
Anna Banyś, Zuzanna Duda, Weronika Izdebska, Wiktoria Kocjan, Amelia Lis, Julia Roś, Roksana Rosikoń, Julia Słaboń, Wiktoria Szeliga, Katarzyna Zub, |
|
Tymbark – Turniej piłki nożnej (dziewczęta) |
J. Fatyga |
16. |
Oskar Cichoń, Piotr Duda, Kacper Flacht, Filip Gabryś, Jakub Grzesiak, Cezary Krupa, Bartek Nowak, Mikołaj Turski, Kacper Urbańczyk |
|
Tymbark – Turniej piłki nożnej (chłopcy) |
J. Fatyga |
17. |
Matylda Szproch, Katarzyna Zub, Julia Roś, Aleksandra Hrabia, Zuzanna Noga, Sandra Kiełtyka, Amelia Grubka |
|
Piłka ręczna (Mikołajkowy) klasy 4 – 5 |
J. Fatyga |
18. |
Katarzyna Zub, Amelia Lis, Julia Roś, Matylda Szproch, Sandra Kiełtyka, Aleksandra Hrabia, Zuzanna Noga, Natalia Baranik, Wiktoria Szkalmierska, Magdalena Kudela, Emilia Goc, Kaja Bugaj, Jagoda Turska, Wiktoria Walczak |
|
„Kazibut” (dziewczęta) – piłka ręczna |
J. Fatyga |
19. |
Kacper Urbańczyk, Bartek Nowak, Cezary Krupa, Krzysztof Grobelny, Kacper Flacht, Filip Łydka, Jakub Pużuk, Bartłomiej Turski, Krystian Kołataj, Bartłomiej Żaba, Bartek Sierszyński |
|
„Kazibut” (chłopcy) – piłka ręczna |
J. Fatyga |
20. |
Krystian Kołataj, Patryk Stokłosa, Alicja Sowula, Wiktoria Szkalmierska |
|
Sztafetowe biegi przełajowe klasy 5 – 6 – etap Miejsko - Gminny |
J. Gałgus |
21. |
Krystian Kołataj, Jakub Pużuk, Patryk Stokłosa, Paweł Wajda, Jakub Lipiński, Radosław Zadęcki, Bartłomiej Żaba, Kacper Flacht, Cezary Krupa, Kacper Urbańczyk |
|
Halowa piłka nożna (chłopcy) klasy 5 – 6 |
J. Gałgus |
22. |
Angelika Gabryś, Emila Goc, Weronika Izdebska, Elena Kiełtyka, Patrycja Kumiszczak, Natalia Baranik, Wiktoria Szkalmierska, Gabriela Formas, Katarzyna Zub, Amelia Lis, Matylda Szproch |
III m. |
Mini koszykówka (dziewcząt) – etap Miejsko – Gminny. |
J. Gałgus |
23. |
Patryk Stokłosa, Bartłomiej Żaba, Szymon Kuś, Łukasz Widuliński, Łukasz Czajkowski |
|
Biegi przełajowe (drużynowe) – etap Miejsko – Gminny. |
J. Gałgus |
24. |
Bartłomiej Żaba, Jakub Lipiński, Radosław Zadęcki, Krystian Kołataj, Patryk Stokłosa, Bartłomiej Turski, Jakub Pużuk, Paweł Wajda, Kacper Urbańczyk, Kacper Flacht |
|
Mini piłka nożna – etap Miejsko – Gminny. |
J. Gałgus |
25. |
Angelika Gabryś, Weronika Izdebska, Patrycja Kumiszczak, Emila Goc, Katarzyna Zub, Matylda Szproh |
III m. |
Czwórbój LA. (dziewcząt) – etap Miejsko – Gminny. |
J. Gałgus |
26. |
Patryk Stokłosa |
I m. I m. I m. I m. |
Etap Miejsko – Gminny Etap Powiatowy Etap Rejonowy Etap Wojewódzki |
J. Gałgus |