Szkoła Podstawowa nr 4
im Francesco Nullo
w Olkuszu
Tel: 32 643 06 05
Adres:
ul. Fr. Nullo 36,
32-300 Olkusz

e-mail: sp4olkusz@wp.pl
sobota 20 lipiec 2024

            Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Olkuszu serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w Powiatowym Konkursie Plastycznym „Brzechwa dzieciom – dzieci Brzechwie”. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas od I do III ze szkół podstawowych z powiatu olkuskiego. Konkurs organizowany jest w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Biblioteka oraz XIX Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom. Patronat honorowy nad konkursem objął Starosta Powiatu Olkuskiego. Celem konkursu jest rozwijanie zainteresowań plastycznych oraz wzbogacanie i pogłębianie przeżyć estetycznych dzieci.

>>>Regulamin konkursu<<<

253

Nasi uczniowie z klas 4-8 wzięli udział w tegorocznej XIV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Nauk Przyrodniczych „Świetlik”. Głównym celem Konkursu jest rozpowszechnianie nauk przyrodniczych jako ciekawego, fascynującego źródła wiedzy o świecie. Przyrodnicy przygotowując się rozwiązywali testy i wykonywali różne doświadczenia z zakresu świata przyrodniczego.  Konkurs składał się z różnych zadań z zakresu biologii, chemii, geografii i fizyki. Zwycięzcami tej edycji byli: Wawrzyniec Sołtysiak z

...