Szkoła Podstawowa nr 4
im Francesco Nullo
w Olkuszu
Tel: 32 643 06 05
Adres:
ul. Fr. Nullo 36,
32-300 Olkusz

e-mail: sp4olkusz@wp.pl
czwartek 18 lipiec 2024

Szanowni Państwo, drodzy Rodzice, Nauczyciele

i wszyscy Ludzie Wielkiego Serca!

Jak Państwo wiecie ze środków masowego przekazu cały świat, a zwłaszcza Włochy, znajdują się w tragicznej sytuacji w związku z bardzo szybko rozprzestrzeniającym się koronowirusem.

Pomóżmy naszym PRZYJACIOŁOM i ich rodzinom z włoskiego miasta Comune di Pontenure. Wesprzeć ich możemy poprzez zbiórkę, której celem jest pomoc szpitalom w zakupie niezbędnych środków do walki z epidemią.

Nasza Szkoła przyłącza się do apelu UMiG w Olkuszu. Prosimy wszystkich chętnych o wsparcie materialne, za które bardzo serdecznie dziękujemy w imieniu Naszych włoskich przyjaciół.

Więcej informacji

  Cała społeczność szkolna

SP4 w Olkuszu

 

253

Nasi uczniowie z klas 4-8 wzięli udział w tegorocznej XIV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Nauk Przyrodniczych „Świetlik”. Głównym celem Konkursu jest rozpowszechnianie nauk przyrodniczych jako ciekawego, fascynującego źródła wiedzy o świecie. Przyrodnicy przygotowując się rozwiązywali testy i wykonywali różne doświadczenia z zakresu świata przyrodniczego.  Konkurs składał się z różnych zadań z zakresu biologii, chemii, geografii i fizyki. Zwycięzcami tej edycji byli: Wawrzyniec Sołtysiak z

...