Szkoła Podstawowa nr 4
im Francesco Nullo
w Olkuszu
Tel: 32 643 06 05
Adres:
ul. Fr. Nullo 36,
32-300 Olkusz

e-mail: sp4olkusz@wp.pl
wtorek 23 lipiec 2024

HTTP cookies to fragmenty tekstu, które serwis internetowy przesyła do przeglądarki i który przeglądarka wysyła z powrotem przy następnych wejściach na witrynę. Stosowane są często do utrzymania sesji (dostępu do danych jako użytkownik) w przypadku zalogowania się do serwisu. Przechowuje się informacje o odwiedzanych podstron serwisu oraz innej aktywności np. uzupełniania formularzu

Nasz serwis zbiera informacje o odwiedzanych podstronach oraz wypełnianych formularzach.

254

Nasi uczniowie z klas 4-8 wzięli udział w tegorocznej XIV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Nauk Przyrodniczych „Świetlik”. Głównym celem Konkursu jest rozpowszechnianie nauk przyrodniczych jako ciekawego, fascynującego źródła wiedzy o świecie. Przyrodnicy przygotowując się rozwiązywali testy i wykonywali różne doświadczenia z zakresu świata przyrodniczego.  Konkurs składał się z różnych zadań z zakresu biologii, chemii, geografii i fizyki. Zwycięzcami tej edycji byli: Wawrzyniec Sołtysiak z

...