Szkoła Podstawowa nr 4
im Francesco Nullo
w Olkuszu
Tel: 32 643 06 05
Adres:
ul. Fr. Nullo 36,
32-300 Olkusz

e-mail: sp4olkusz@wp.pl
wtorek 23 lipiec 2024

Wieczór w Czwóreczce to kolejna społeczna impreza w naszej szkole, przygotowana przez zespół nauczycieli dla uczniów, w celu pozyskania środków na remont sali teatralno – tanecznej. Każdy z uczniów wziął udział w wybranych przez siebie konkurencjach.

  1. Kącik rękodzieła – tutaj uczniowie przygotowywali ozdoby na kiermasz szkolny.

           Już wkrótce zapraszamy na świąteczne zakupy!

  1. Kącik kulinarny - smakołyki gościły dzisiaj w szkole :), a zapach gofrów, tostów, szaszłyków docierał w najdalsze zakątki "Czwóreczki"
  2. Kącik informatyczny - tu dzieciaki odkrywały tajniki wieczornego programowania
  3. Kącik sportowy – oj, szaleństwom na boisku nie było końca, wariacje z piłką zaliczone.

Wszystkim Uczniom serdecznie dziękujemy za udział :) i aktywne uczestnictwo we wspólnej zabawie. Wspólnymi siłami odremontujemy salę teatralno - taneczną, z której w przyszłości wszyscy będziemy korzystać :) BRAWO WY!!!

 

A " Kto nie był, niech żałuje!!!!!!".