Szkoła Podstawowa nr 4
im Francesco Nullo
w Olkuszu
Tel: 32 643 06 05
Adres:
ul. Fr. Nullo 36,
32-300 Olkusz

e-mail: sp4olkusz@wp.pl
wtorek 23 lipiec 2024

    Za nami noc z krasnoludkami i skrzatami, która odbyła się z 3 na 4 marca 2017r. dla uczniów klas drugich i trzecich. Noc obfitowała w wiele niespodzianek, zabaw i atrakcji. Uczestniczyliśmy w zajęciach artystycznych, sportowych, tańczyliśmy też Zumbę, którą poprowadziła pani Sylwia Kowal i nasza koleżanka z klasy 5b Wiktoria Szkalmierska. Na kolację była pyszna pizza i soczek-mniam, mniam:) Na koniec odbył się seans filmowy, jedliśmy popcorn i oglądaliśmy film animowany, było jak w kinie. Pomimo porannej sobotniej pobudki, każdy z nas dzielnie wstał, spakował się i pomaszerował ze wspaniałymi wrażeniami i opowieściami do domu. Opiekę nad nami sprawowały nasze panie oraz koleżanki i kolega z klas szóstych: Basia Bukład, Kaja Bugaj, Julia Skrzekowska, Marcel Tworus, Natalia Sawczyńska i Julia Seweryn.

Dziękujemy wszystkim za pomoc i wsparcie w organizacji imprezy.

Dochód zostanie przekazany na remont sali teatralno-tanecznej.

Było wspaniale i chcemy jeszcze więcej:)