Szkoła Podstawowa nr 4
im Francesco Nullo
w Olkuszu
Tel: 32 643 06 05
Adres:
ul. Fr. Nullo 36,
32-300 Olkusz

e-mail: sp4olkusz@wp.pl
wtorek 23 lipiec 2024

24 października uczniowie naszej szkoły wzięli udział  w Happeningu – „Afirmacja życia wolnego od uzależnień – taniec „belgijka” na olkuskim Rynku.  Spotkanie było podsumowaniem XVII-tej edycji Wielkiego Konkursu Profilaktycznego 2016, który odbywał się pod hasłem „Zachowaj Trzeźwy Umysł – Pod dobrą opieką”. Hasłem przewodnim happeningu był okrzyk KOCHAM ŻYCIE!! Celem spotkania było ukazanie, że można być radosnym,  dobrze się bawić bez używek. Swoją radość uczniowie wyrazili najpierw poprzez zaśpiewanie  „Ody do radości” Ludwiga van Beethovena, aż  wreszcie nadszedł najbardziej wyczekiwany przez wszystkich moment –integrujący i energetyczny taniec „belgijka”.  Wielkie brawa dla wszystkich uczestników !