Szkoła Podstawowa nr 4
im Francesco Nullo
w Olkuszu
Tel: 32 643 06 05
Adres:
ul. Fr. Nullo 36,
32-300 Olkusz

e-mail: sp4olkusz@wp.pl
wtorek 23 lipiec 2024

    18 października 2016r. w Naszej Szkole odbyło się Ślubowanie Uczniów klasy pierwszej. Pierwszoklasiści swoim występem, podczas którego recytowali wiersze i śpiewali piosenki udowodnili, że są godni by zostać przyjętymi do braci uczniowskiej. Emocji było co niemiara u dzieci i rodziców. Słowa przysięgi w ustach siedmiolatków brzmiały niezwykle poważnie „Przyrzekam uczyć się pilnie tego, co dobre i piękne…” Z ramienia Dyrektora Pana Mirosława Jurczyka uczniowie zostali uroczyście pasowani na Uczniów Szkoły Podstawowej nr 4 w Olkuszu.

    Swą obecnością uroczystość uświetnili zaproszeni goście, a wśród nich Burmistrz Miasta i Gminy Olkusz Pan Roman Piaśnik, który wręczył pierwszoklasistom m. in. książeczki o Olkuszu, odblaskowe światełka i  słodkości.

Od przedstawiciele Rady Rodziców uczniowie otrzymali książki i pamiątkowe dyplomy.

Ten wielki dzień na pewno długo pozostanie w pamięci każdego pierwszaka….