Szkoła Podstawowa nr 4
im Francesco Nullo
w Olkuszu
Tel: 32 643 06 05
Adres:
ul. Fr. Nullo 36,
32-300 Olkusz

e-mail: sp4olkusz@wp.pl
sobota 20 lipiec 2024

    1 września w naszej szkole odbyła się akademia z okazji nowego roku szkolnego 2016/2017. Uroczystość zainaugurował pan Dyrektor Mirosław Jurczyk, który został powitany gromkimi brawami i bukietem róż. Pan Dyrektor powitał przybyłych na uroczystość gości i rozpoczął nowy rok szkolny. Wierszem i piosenką w szkolny nastrój wprowadzili wszystkich uczniowie klas piątych i szóstych.

    Na uroczystość przybyli również Przedstawiciele firmy IMI International, którzy w sierpniu umalowali korytarz na II piętrze oraz zakupili do szkoły sprzęt elektroniczny za łączną kwotę 1500 złotych. W ten sposób uczniowie będą mogli korzystać z nowych magnetofonów, głośników, słuchawek oraz nowoczesnego czytnika e-booków. Pan Dyrektor, w imieniu społeczności szkolnej, podziękował sponsorom  oraz wyraził nadzieję na dalszą współpracę.

    Na zakończenie dziękując wszystkim pan Mirosław Jurczyk złożył najlepsze życzenia uczniom i ich rodzicom w nowym roku szkolnym.