piątek 26 kwiecień 2024

1 września w naszej szkole odbyła się akademia z okazji nowego roku szkolnego 2016/2017. Uroczystość zainaugurował pan Dyrektor Mirosław Jurczyk, który został powitany gromkimi brawami i bukietem róż. Pan Dyrektor powitał przybyłych na uroczystość gości i rozpoczął nowy rok szkolny. Wierszem i piosenką w szkolny nastrój wprowadzili wszystkich uczniowie klas piątych i szóstych.

Na uroczystość przybyli również Przedstawiciele firmy IMI International, którzy w sierpniu umalowali korytarz na II piętrze oraz zakupili do szkoły sprzęt elektroniczny za łączną kwotę 1500 złotych. W ten sposób uczniowie będą mogli korzystać z nowych magnetofonów, głośników, słuchawek oraz nowoczesnego czytnika e-booków. Pan Dyrektor, w imieniu społeczności szkolnej, podziękował sponsorom  oraz wyraził nadzieję na dalszą współpracę.

Na zakończenie dziękując wszystkim pan Mirosław Jurczyk złożył najlepsze życzenia uczniom i ich rodzicom w nowym roku szkolnym.