sobota 20 kwiecień 2024

Nasi uczniowie wzięli udział w I edycji Konkursu Informatyczno - Ekologicznego pod hasłem Woda to źródło życia, gdyż „jesteśmy tym co pijemy i jemy, jemy to co wyrośnie, wyrośnie takie jak gleba, gleba taka jak o nią dbamy i co do niej wyrzucamy”.

Uczestnicy wykonali prezentacje multimedialne. 20 grudnia w Szkole Podstawowej nr 6 w Olkuszu odbyło się uroczyste wręczenie nagród w konkursie, a wśród najlepszych był nasz uczeń z klasy 6b Krystian Kołataj.

W etapie szkolnym piękne prezentacje zademonstrowali również: Julia Roś i Kacper Flacht z klasy 5a, Bartłomiej Turski z klasy 6b i Marcel Zub z klasy 7a.

Konkurs został zorganizowany przez Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Olkuszu wraz ze Szkołą Podstawową Nr 6 im. F. Chopina w Olkuszu.

Serdecznie gratulujemy Krystianowi, wszystkim uczestnikom i ich Rodzicom!