piątek 26 kwiecień 2024

Po raz kolejny nasi uczniowie bardzo licznie wzięli udział w konkursie plastycznym

"Co się komu w duszy gra, czyli kopie i interpretacje dzieł mistrza Wyspiańskiego". Wśród wielu prac jakie nadesłano na konkurs jury wybrało prace naszych uczniów. Kopiowanie dzieł Stanisława Wyspiańskiego jest niezwykle trudne, ale nasi artyści wspaniale sobie z tym zadaniem poradzili. 13.06.2018 roku w Gimnazjum nr 1 w Olkuszu odbył się wernisaż prac oraz uroczyste wręczenie nagród. Wśród wygranych z naszej szkoły byli: Barbara Bukład z klasy 7b, która zajęła I miejsce i Maciej Pałka z klasy 6b, który zdobył wyróżnienie.

Nagrodą - wyróżnieniem w postaci nominacji do wystawy była praca Pawła Gęgotka z klasy 7a.