Szkoła Podstawowa nr 4
im Francesco Nullo
w Olkuszu
Tel: 32 643 06 05
Adres:
ul. Fr. Nullo 36,
32-300 Olkusz

e-mail: sp4olkusz@wp.pl
niedziela 14 sierpień 2022

       

Grzegorz Pacia Jakub Ćmielewski Franciszek Glanowski
Grzegorz Pacia      Jakub Ćmielewski Franciszek Glanowski


      Nasi uczniowie wzięli udział w XI edycji Ogólnopolskiego Konkursu Nauk Przyrodniczych „Świetlik”. Konkurs składał się z zadań o różnym stopniu trudności z zakresu biologii, geografii i fizyki. Zwycięzcami tegorocznej edycji konkursu są: Grzegorz Pacia z klasy 6a, który zdobył II miejsce w Polsce i otrzymał nagrodę oraz Jakub Ćmielewski z klasy 4c, który zdobył III miejsce w Polsce i otrzymał wyróżnienie. Na uwagę zasługuje również uczeń klasy 4b Franciszek Glanowski, który otrzymał bardzo wysoki wynik i zasłużył na wyróżnienie w szkole.

Serdecznie gratulujemy uczniom i ich rodzicom ogromnego sukcesu!