wtorek 23 kwiecień 2024

W Szkole Podstawowej nr 9 w Olkuszu 25.04.2018 roku odbyły się Powiatowe Obchody Dnia Ziemi. Podczas uroczystości zostały wręczone nagrody laureatom XV edycji miejsko - gminnego konkursu „Żyj oszczędnie i w zgodzie z przyrodą”. Finalistą konkursu został uczeń naszej szkoły Grzegorz Pacia z klasy 6a zajmując I miejsce, a wyróżnienie otrzymał Bartłomiej Turski z klasy 6b.

Uczniom i ich rodzicom gratulujemy, i czekamy na kolejne sukcesy.

Podczas obchodów odbył się również konkurs ekologiczny pt .: „Świat zwierząt wodnych i wodno – lądowych”. Uczniowie prezentowali wykonane przez siebie eko-zwierzaki. Wśród uczestników nie zabrakło przedstawicieli naszej szkoły. Ciekawe prace przygotowały: Ala Sowula, Wiktoria Szkalmierska i Gabrysia Formas z klasy 6b. Prezentacje uczniów stanowiły przepiękna dekorację całej uroczystości.