Szkoła Podstawowa nr 4
im Francesco Nullo
w Olkuszu
Tel: 32 643 06 05
Adres:
ul. Fr. Nullo 36,
32-300 Olkusz

e-mail: sp4olkusz@wp.pl
poniedziałek 24 czerwiec 2024

       W Szkole Podstawowej nr 9 w Olkuszu 25.04.2018 roku odbyły się Powiatowe Obchody Dnia Ziemi. Podczas uroczystości zostały wręczone nagrody laureatom XV edycji miejsko - gminnego konkursu „Żyj oszczędnie i w zgodzie z przyrodą”. Finalistą konkursu został uczeń naszej szkoły Grzegorz Pacia z klasy 6a zajmując I miejsce, a wyróżnienie otrzymał Bartłomiej Turski z klasy 6b.

Uczniom i ich rodzicom gratulujemy, i czekamy na kolejne sukcesy.

     Podczas obchodów odbył się również konkurs ekologiczny pt .: „Świat zwierząt wodnych i wodno – lądowych”. Uczniowie prezentowali wykonane przez siebie eko-zwierzaki. Wśród uczestników nie zabrakło przedstawicieli naszej szkoły. Ciekawe prace przygotowały: Ala Sowula, Wiktoria Szkalmierska i Gabrysia Formas z klasy 6b. Prezentacje uczniów stanowiły przepiękna dekorację całej uroczystości.