piątek 29 marzec 2024

W niedzielne popołudnie 22. 04. 2018 roku w Miejskim Ośrodku Kultury w Olkuszu odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród i wernisaż prac plastycznych uczniów, którzy wzięli udział w konkursie Eko-Plast. Jak co roku, wśród najlepszych artystów nie zabrakło naszych uczniów: III miejsce zdobyła Zosia Klich z klasy III i Matylda Szproch z klasy V a, wyróżnienie zdobyła Jagoda Turska z klasy 7a. Tematy prac tegorocznej edycji to: w klasach młodszych „Magia czystego powietrza- fruwając z owadami”, a w klasach starszych „Magia czystego powietrza- kwiat”. Organizatorami konkursu są: Wydział Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami Komunalnymi Urzędu Miasta i Gminy w Olkuszu oraz Miejski Ośrodek Kultury w Olkuszu.

Serdecznie gratulujemy naszym artystkom i ich rodzicom!