Szkoła Podstawowa nr 4
im Francesco Nullo
w Olkuszu
Tel: 32 643 06 05
Adres:
ul. Fr. Nullo 36,
32-300 Olkusz

e-mail: sp4olkusz@wp.pl
wtorek 23 lipiec 2024

          Nasze uczennice reprezentowały dzisiaj szkołę na konkursie recytatorskim i plastycznym pt.: „Ania z Zielonego Wzgórza-110 lat powieści”, który zorganizowała Szkoła Podstawowa im. Juliusza Słowackiego w Lgocie.  „Spotkanie z Anią Shirley” było nie lada wyzwaniem ponieważ uczennice w konkursie recytatorskim miały za zadanie pięknie zadeklamować wybrany przez siebie fragment utworu uczennice poradziły sobie z zdaniem jak zawsze wspaniale i zgromadziły na swoim koncie nagrody. Lucy Maud Montgomery, a w części plastycznej artystki rysowały pastelami portret Ani Shirley.

Uczennice poradziły sobie z zdaniem jak zawsze wspaniale i zgromadziły na swoim koncie nagrody.

W konkursie plastycznym I miejsce zdobyła Małgorzata Gęgotek z klasy 7a, a wyróżnienie Amelia Kłosińska z klasy 7b.

W konkursie recytatorskim wyróżnienie zdobyła Barbara Bukład i Amelia Kłosińska z klasy 7b.

Serdecznie gratulujemy uczennicom i ich Rodzicom! :)