wtorek 19 marzec 2024

Nasi uczniowie z klas 4-8 wzięli udział w tegorocznej XIV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Nauk Przyrodniczych „Świetlik”. Głównym celem Konkursu jest rozpowszechnianie nauk przyrodniczych jako ciekawego, fascynującego źródła wiedzy o świecie. Przyrodnicy przygotowując się rozwiązywali testy i wykonywali różne doświadczenia z zakresu świata przyrodniczego.  Konkurs składał się z różnych zadań z zakresu biologii, chemii, geografii i fizyki. Zwycięzcami tej edycji byli: Wawrzyniec Sołtysiak z klasy 4a, który zdobył wyróżnienie -III miejsce oraz Jakub Ćmielewski z klasy 7c, który również zdobył wyróżnienie -III miejsce. Serdecznie gratulujemy uczniom i ich rodzicom!

Na uwagę zasługują pozostali uczniowie, którzy bardzo licznie wzięli udział i zdobyli wysokie wyniki w konkursie.

Klasa 4a: ZYCH MICHAŁ

Klasa 4B: BAŃCZYK SONIA, MĘDREK LILIANA, STAROSTA MARIA,

Klasa 4c:DZIĄBEK AGNIESZKA, SKALSKI MARCIN

Klasa 5a:SEWERYN WOJCIECH