piątek 29 marzec 2024

Każdego roku, bierzemy aktywny udział w organizowanych przez Bogusławę Lasotę Głównego Specjalistę ds. Profilaktyki i Przeciwdziałania Uzależnieniom w Wydziale Spraw Społecznych Urzędu Miasta i Gminy Olkusz kampaniach profilaktycznych.

29 października ….. uczniów naszej szkoły z klas 6a, 6b, 6c, 7a, 7b, 8a i 8b na sali gimnastycznej zatańczyło pod opieką nauczycieli wf „belgijkę”, która jest jednym z wielu realizowanych w ramach kampanii „No Promil – No Problem” na terenie szkoły działań..

Natomiast uczniowie klas 7a i 7b wzięli udział w zorganizowanym na olkuskim rynku happeningu, który odbywał się pod hasłem „No Promil – No Problem. STOP pijanym kierowcom”. Razem z uczniami pozostałych szkół podstawowych i ponadpodstawowych zatańczyliśmy „belgijkę”, śpiewaliśmy „Song”, zbieraliśmy podpisy pod „Deklaracją odpowiedzialnego pasażera/świadka” i wznosiliśmy okrzyki „STOP –pijanym kierowcom” mające na celu powstrzymanie kierowców będących pod wpływem alkoholu od jazdy samochodem.