L. p.
|
Imiona i nazwiska laureatów konkursów
|
Zdobyte miejsce
|
Nazwa konkursu
|
Opiekun (nauczyciel przygotowujący do konkursu)
|
---|---|---|---|---|
1
|
Michał Janus
Mateusz Kalembka
Adrian Szeliga
Kacper Starosta
Jakub Kwiatkowsk
|
Awans do etapu rejonowego
|
Małopolski Baltie 2015
|
R. Michalski
|
2
|
Maja Banasik
Mateusz Lis
Karolina Miodońska
Karolina Ćwik
|
Awans do etapu rejonowego
|
Małopolski Konkurs Matematyczny
|
E. Starosta
|
3
|
Małgorzta Miodońska
|
I
|
Konkurs Kaligraficzny „Mistrz Kaligrafii Miasta i Gminy Olkusz”
|
A.Liszka
|
4
|
Karolina Ćwik
|
I
|
Mikołajkowy Konkurs J. angielskiego (Gimnazjum nr 4 w Olkuszu)
|
J. Krawczyk
|
5
|
Karolina Ćwik
|
finalistka
|
Małopolski Konkurs Matematyczny
|
E. Starosta
|
6
|
Laureatka
|
|||
7
|
Maja Nabagło
|
Wyróżnienie
|
Konkurs Matematyczny „Kangur”
|
E. Nycz
|
8
|
Karolina Ćwik
Mateusz Lis
|
II
wyróżnienie
|
„Żyj oszczędnie i w zgodzie z przyrodą”
|
E. Starosta
K. Michalska
|
9
|
Krzysztof Szmigiel
|
II
|
„Mały Mistrz Ortografii”
|
R. Dąbek
(A. Woszczek)
|
10
|
Karolina Ćwik
Maja Banasik
Mateusz Lis
Maja Nabagło
Grzegorz Pacia
|
w. bdb
wyróżniona
wyróżniony
wyróżniona
laureat
|
XXIV edycji Międzynarodowego konkursu „Kangur Matematyczny”
Beniamin – klasy 6
Beniamin – klasy 5
Maluch – klasy 3
|
E. Starosta
E. Nycz
A.Tomsia
|
11
|
Barbara Bukład
|
II
|
Powiatowy Konkurs „Sylwetki Sławnych Kompozytorów” organizowany przez Sz. Muzyczną w Olkuszu
|
J. Sobiecki
|
12
|
Maciej Pałka
|
II
|
Konkurs „Olkusz - Moje
|
A. Bugaj
|
13
|
Maja Nabagło
|
II
|
Turnieju Wiedzy Pożarniczej i Ekologicznej w Olkuszu
|
J. Krawczyk
|
L. p.
|
Imiona i nazwiska laureatów konkursów
|
Zdobyte miejsce
|
Nazwa konkursu
|
Opiekun (nauczyciel przygotowujący do konkursu)
|
---|---|---|---|---|
1.
|
Kamila Przepórka
|
III
|
X edycji Powiatowego Konkursu Plastycznego „Tropami kultur. Gruzja”
|
K. Michalska
|
2.
3.
|
Kamila Pałka
Emilia Kocjan, Małgorzata Karpińska, Barbara Bukład, Amelia Kłosińska
|
I
I
|
Międzyszkolny Przegląd Pieśni i Piosenki Religijnej
Międzyszkolny Przegląd Pieśni i Piosenki Religijnej
|
D. Nowak,
ks. K. Banasik
D. Nowak,
ks. K. Banasik
|
4.
|
Natalia Sobolewska
Emila Kocjan
|
II
wyróżnienie
|
Konkurs „Dzieło Hansa Hummla w poezji i plastyce”
kategoria plastyka
kategoria fotografia
|
K. Michalska
|
5.
6.
7.
|
Julia Roś, Julia Sobczuk
Maja Banasik, Karolina Miodońska, Małgorzata Miodońska, Natalia Czapla, Natalia Kołtonik, Katarzyna Tomsia, Oliwia Sołościuk, Kamila Przepiórka, Kamila Pałka
Barbara Bukład
|
II
Wyróżnienie
Wyróżnienie
|
Miejsko – Gminny Konkurs Kolęd i Pastorałek
Miejsko – Gminny Konkurs Kolęd i Pastorałek
Miejsko – Gminny Konkurs Kolęd i Pastorałek
|
D. Nowak
D. Nowak
D. Nowak
|
8.
|
Natalia Czapla
|
II
|
IV edycja Powiatowego Konkursu Fotograficznego pt:. „Moje miasto i mój region w obiektywie – stara architektura miast i wsi ziemi olkuskiej”
|
K. Michalska
|
9.
|
Kamila Przepiórka
Katarzyna Tomsia
|
III
wyróżnienie
|
Plastyczny konkurs "Eko-Plast"
|
K. Michalska
|
10.
|
Kamila Pałka
|
II
|
Szkolny Festiwal Piosenki "Młode Talenty"
|
J. Sobiecki
|
11
|
Maciej Pałka
|
III
|
„Myszką malowane”- konkurs informatyczny dla najmłodszych
|
R. Michalski
|
12.
|
Barbara Bukład
Amelia Kłosińska
|
wyróżnienie
wyróżnienie
|
"Tacy Sami" Powiatowy Konkurs Religijny
|
D. Nowak
|
13.
|
Katarzyna Tomsia
Maja Nabagło
|
I
II
|
Powiatowy konkurs plastyczny „Impresje na temat muzyki sławnych kompozytorów”
|
K. Michalska
|
14.
|
Jagoda Turska
Maja Nabagło
Małgorzata Gęgotek
|
II
wyróżnienie
wyróżnienie
|
konkurs plastyczny "Strachy polne"
|
K. Michalska
|
15.
|
Maciej Pałka
Katarzyna Tomsia
Natalia Czapla
|
I
wyróżnienie wyróżnienie
|
Konkurs plastyczny "Co się komu w duszy gra, czyli kopie
i interpretacje dzieł mistrza Wyspiańskiego"
|
K. Michalska
|
L. p.
|
Imiona i nazwiska laureatów konkursów
|
Zdobyte miejsce
|
Nazwa konkursu
|
Opiekun (nauczyciel przygotowujący do konkursu)
|
---|---|---|---|---|
1.
|
Małgorzata Gęgotek
Maja Nabagło
Aleksandra Piwowarska
|
I
II
V
|
Indywidualne Biegi Przełajowe
Indywidualne Biegi Przełajowe
Indywidualne Biegi Przełajowe
(awans do następnego etapu)
|
J. Gałgus
|
2.
|
Maja Nabagło
|
I
|
Indywidualne Biegi Przełajowe
|
J. Gałgus
|
3.
|
Maja Nabagło
|
IV
|
Finały Małopolskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Indywidualnych Biegach Przełajowych na dys. 800 m
|
J. Gałgus
|
4.
|
Natalia Sokoup
Nikola Girek
Kinga Kania
Adriana Kasprowicz
Kinga Kasprowicz
Kamila Przepiórka
Natalia Sobolewska
Oliwia Sołościuk
Aleksandra Piwowarska
Karolina Pomierna
Paulina Pomierna
|
III
|
Mini Piłka Koszykowa Dziewcząt
|
J. Gałgus
|
5.
|
Mateusz Lis
Jezierska Emila
|
I
II
|
Szachy indywidualne
Szachy indywidualne
|
|
6.
|
Mateusz Lis
|
II
|
Szachy indywidualne
|
|
7.
|
Natalia Sokoup
Oliwia Sołościuk
Natalia Sobolewska
Kinga Kania
Katarzyna Tomisa
Kamila Przepiórka
Natalia Czapla
Aleksandra Piwowarska
Magdalena Cholewa
Julia Zych
|
II
|
Mini Piłka Siatkowa
Dziewcząt
|
J. Gałgus
|
8.
|
Wiktor Grabowski
Konrad Noga
Jakub Kemona
Damian Madejski
Jakub Kieres
Michał Janus
Arkadiusz Krawczyk
Oskar Matysik
Mateusz Lis
Artur Bąchór
|
I
|
Mini piłka siatkowa
|
J. Fatyga
|
9
|
Wiktor Grabowski
Jakub Kemona
Konrad Noga
Damian Madejski
Jakub Kieres
Michał Janus
Arkadiusz Krawczyk
Oskar Matysik
Jakub Piotrowski
Mateusz Bryniak
|
II
|
J. Fatyga
|
|
10
|
Oliwia Sołościuk
Adriana Kasprowicz
Kinga Kasprowicz
Nikola Girek
Kamila Przepiórka
Natalia Sobolewska
Anna Jaros
Natalia Sokoup
Daria Wilkosz
Aleksandra Piwowarska
|
I
|
Mini Piłka Ręczna Dziewcząt
|
J. Gałgus
|
11
|
Oliwia Sołościuk
Adriana Kasprowicz
Kinga Kasprowicz
Nikola Girek
Kamila Przepiórka
Natalia Sobolewska
Kinga Kania
Daria Wilkosz
Aleksandra Piwowarska
|
I
|
J. Gałgus
|
|
12
|
Oliwia Sołościuk
Adriana Kasprowicz
Kinga Kasprowicz
Nikola Girek
Natalia Sobolewska
Aleksandra Piwowarska
|
III
|
Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt o Puchar Dyrektora Gimnazjum Nr 3 w Olkuszu
|
J. Gałgus
|
13
|
Konrad Noga
Damian Madejski
Jakub Kemona
Wiktor Grabowski
Jakub Kieres
|
I
|
Turniej Piłki Siatkowej Chłopców o Puchar Dyrektora Gimnazjum Nr 3 w Olkusz
|
J. Fatyga
|
14
|
Mateusz Bryniak
Michał Janus
Jakub Piotrowski
Arkadiusz Krawczyk
Oskar Matysik
|
III
|
J. Fatyga
|
|
15
|
Arkadiusz Krawczyk
Jakub Piotrowski
Jakub Kemona
Konrad Noga
Michał Janus
Jakub Kieres
|
III
|
Czwórbój lekkoatletyczny kl. V – VI
|
J. Fatyga
|
16
|
Oliwia Sołościuk
Adriana Kasprowicz
Kinga Kasprawicz
Nikola Girek
Natalia Sobolewska
Aleksandra Piwowarska
Daria Wilkosz
Kinga Kania
Karolina Miodońska
Małgorzata Miodońska
|
I
|
Rejonowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Ręcznej Dziewcząt
|
J. Gałgus
|
17
|
Oliwia Sołościuk
Adriana Kasprowicz
Kinga Kasprowicz
Nikola Girek
Natalia Sobolewska
Aleksandra Piwowarska
Daria Wilkosz
Anna Jaros
Kinga Kania
Karolina Miodońska
Małgorzta Miodońska
Katarzyna Tomsia
|
III
|
Małopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej – Mini Piłka Ręczna Dziewcząt
|
J. Gałgus
|
18
|
Damian Madejski
Konrad Noga
Karol Lipiński
Jakub Kieres
Jakub Kemona
Wiktor Grabowski
Michał Janus
Arkadiusz Krawczyk
Mateusz Bryniak
Jakub Piotrowski
Artur Bąchór
|
I
|
7 Turniej piłki ręcznej im. J. Kazibuta
|
J. Fatyga
|
19
|
Oliwia Sołościuk
Adirana Kasprowicz
Kinga Kasprowicz
Nikola Girek
Natalia Sobolewska
Aleksandra Piwowarska
Daria Wilkosz
Natalia Sokoup
Karolina Miodońska
Małgorzta Miodońska
Kinga Kania
|
I
|
Memoriał im. J. Kazibuta – Turniej Piłki Ręcznej
|
J. Gałgus
|
20
|
Jakub Piotrowski
Mateusz Bryniak
Oskar Matysik
Jakub Kemona
Arkadiusz Krawczyk
Konrad Noga
Karol Lipiński
Artur Bąchór
Jakub Trzcionkowski
|
I
|
XXXV Spartakiada Dzieci i Młodzieży Miasta i Gminy Olkusz
|
J. Fatyga
|
21
|
Oliwia Sołościuk
Adriana Kasprowicz
Kinga Kasprowicz
Nikola Girek
Natalia Sobolewska
Aleksandra Piwowarska
Daria Wilkosz
Natalia Sokoup
Anna Jaros
Magdalena Cholewa
Małgorzta Gęgotek
|
I
|
J. Gałgu
|