Szkoła Podstawowa nr 4
im Francesco Nullo
w Olkuszu
Tel: 32 643 06 05
Adres:
ul. Fr. Nullo 36,
32-300 Olkusz

e-mail: sp4olkusz@wp.pl
wtorek 15 czerwiec 2021
2

11.06.2021 r odbyło się uroczyste ogłoszenie wyników konkursu pod nazwą GEEK (Gry Eksperymentalne Edukacyjne Komputerowe), którego organizatorem i pomysłodawcą był PTI. Nasza drużyna w składzie: Oliwia Mazurkiewicz, Łucja Trepka zdobyła drugą lokatę w kategorii szkół podstawowych. Prace oraz relacje z przebiegu uroczystości można zobaczyć tutaj

 

2

Uczennica Izabela Skóra - I miejsce w V edycji Konkursu literacko – plastyczno – ekologicznego „Chrońmy Źródła Wody”. Kategoria plastyczna.

 

Dodatkowe informacje

5
Mamy laureata!
Franciszek Glanowski, uczeń klasy 7 b, został laureatem Biblijnego Konkursu Tematycznego „Z Dobrą Nowiną przez życie” dla uczniów szkół podstawowych województwa małopolskiego w roku szkolnym 2020/2021.Tematyka tegorocznej edycji, obejmowała Ewangelię wg św. Łukasza, poszerzoną o literaturę dodatkową. Franek rewelacyjnie poradził sobie z etapem szkolnym, rejonowym i wojewódzkim, kolejno uzyskując bardzo wysoką ilość punktów i pokonując kilkuset uczniów z całego województwa małopolskiego. 
Frankowi serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!! 
 
  

Wydział Katechetyczny Kurii Diecezjalnej w Sosnowcu zachęca do udziału w Diecezjalnym Konkursie Literackim.
Konkurs ma charakter jednoetapowy. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest napisanie pracy konkursowej na temat: „Wielkanoc w czasie izolacji". Tematem pracy jest osobista refleksja, podnosząca na duchu w tych trudnych czasach, ujęta w dowolną formę literacką (poezja, esej, wspomnienie, kartka z pamiętnika, reportaż, opowiadanie, rozprawka).


PATRONAT HONOROWY:
Jego Ekscelencja Ksiądz Biskup Grzegorz Kaszak
ORGANIZATOR:
Wydział Katechetyczny Kurii Diecezjalnej w Sosnowcu
ADRESACI:
- uczniowie szkół podstawowych klas VI-VIII,
- uczniowie szkół średnich,
- dorośli.


TERMIN:
Prace należy przesłać w wersji elektronicznej do dnia 9 maja 2020 roku na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Szczegóły konkursu: www.katecheza.sosnowiec.pl