Szkoła Podstawowa nr 4
im Francesco Nullo
w Olkuszu
Tel: 32 643 06 05
Adres:
ul. Fr. Nullo 36,
32-300 Olkusz

e-mail: sp4olkusz@wp.pl
piątek 27 listopad 2020
Komunikat: Religia - konkursy

Wydział Katechetyczny Kurii Diecezjalnej w Sosnowcu zachęca do udziału w Diecezjalnym Konkursie Literackim.
Konkurs ma charakter jednoetapowy. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest napisanie pracy konkursowej na temat: „Wielkanoc w czasie izolacji". Tematem pracy jest osobista refleksja, podnosząca na duchu w tych trudnych czasach, ujęta w dowolną formę literacką (poezja, esej, wspomnienie, kartka z pamiętnika, reportaż, opowiadanie, rozprawka).


PATRONAT HONOROWY:
Jego Ekscelencja Ksiądz Biskup Grzegorz Kaszak
ORGANIZATOR:
Wydział Katechetyczny Kurii Diecezjalnej w Sosnowcu
ADRESACI:
- uczniowie szkół podstawowych klas VI-VIII,
- uczniowie szkół średnich,
- dorośli.


TERMIN:
Prace należy przesłać w wersji elektronicznej do dnia 9 maja 2020 roku na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Szczegóły konkursu: www.katecheza.sosnowiec.pl

63

XVII POWIATOWY KONKURS RELIGIJNY„TACY SAMI”
...

163

Dyrektora Szkoły podstawowej nr 4 im. Francesco Nullo w Olkuszu...

131
Plakaty informacyjne skierowane do uczniów i rodziców

 

...

461

Organizacja zajęć w szkole

  1. Od 1 września 2020 r. uczniowie uczestniczą w zajęciach stacjonarnych odbywających się na terenie Szkoły Podstawowej nr 4 w
...

Komunikat!

W związku z pojawienie się dodatkowych zaleceń dla dyrektorów szkół w strefie żółtej i rosnącym zagrożeniem epidemiologicznym Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4 w Olkuszu wprowadza z dniem dzisiejszym obowiązek osłony ust i nosa przez uczniów i nauczycieli w przestrzeniach wspólnych(korytarze szkolne, szatnie uczniowskie, świetlica szkolna).

"Rozwój kształcenia ogólnego w szkołach podstawowych gminy Olkusz"

więcej