Szkoła Podstawowa nr 4
im Francesco Nullo
w Olkuszu
Tel: 32 643 06 05
Adres:
ul. Fr. Nullo 36,
32-300 Olkusz

e-mail: sp4olkusz@wp.pl
piątek 27 listopad 2020
Komunikat: Propozycja kulturalna

Szanowni Państwo!

Zapraszamy na nasz nowy cykl zatytułowany "Luźne litery - czyli mini wykłady polonistyczne dla klas 4 - 8 SP". Nasz kolega Mariusz Majta (polonista i bibliotekarz) rozprawi się w nim z rozmaitymi tematami, które spędzają sen z oczu uczniom. Oto część pierwsza: RZECZOWNIK. Zapraszamy!

 

https://www.facebook.com/biblioteka.olkusz/videos/312545866376909/?epa=SEARCH_BOX

63

XVII POWIATOWY KONKURS RELIGIJNY„TACY SAMI”
...

163

Dyrektora Szkoły podstawowej nr 4 im. Francesco Nullo w Olkuszu...

131
Plakaty informacyjne skierowane do uczniów i rodziców

 

...

461

Organizacja zajęć w szkole

  1. Od 1 września 2020 r. uczniowie uczestniczą w zajęciach stacjonarnych odbywających się na terenie Szkoły Podstawowej nr 4 w
...

Komunikat!

W związku z pojawienie się dodatkowych zaleceń dla dyrektorów szkół w strefie żółtej i rosnącym zagrożeniem epidemiologicznym Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4 w Olkuszu wprowadza z dniem dzisiejszym obowiązek osłony ust i nosa przez uczniów i nauczycieli w przestrzeniach wspólnych(korytarze szkolne, szatnie uczniowskie, świetlica szkolna).

"Rozwój kształcenia ogólnego w szkołach podstawowych gminy Olkusz"

więcej