Szkoła Podstawowa nr 4
im Francesco Nullo
w Olkuszu
Tel: 32 643 06 05
Adresy:
ul. Fr. Nullo 36,
ul. Korczaka 7
32-300 Olkusz

e-mail: sp4olkusz@wp.pl
piątek 20 wrzesień 2019

         W Bukownie 8 czerwca 2019 roku odbyły się X Wojewódzkie Zawody Dzieci  i Młodzieży w Wieloboju Łączności. Wzięło w nich udział 81 uczestników, a wśród nich nasi uczniowie z klasy 8b: Wojciech Sołtysik, który zdobył III miejsce i Piotr Kaleta, który zajął V miejsce. Nasi uczniowie wykazali się dużą wiedzą i umiejętnościami. Uczestnicy zmagali się w następujących konkurencjach: strzelanie, rzut granatem, określenie azymutu, odszukanie jednego nadajnika. Zawody odbyły się pod honorowym patronatem Wojewody Małopolskiego Piotra Ćwika, Starosty Olkuskiego Pawła Piasnego i Burmistrza Miasta Bukowno Mirosława Gajdziszewskiego.

 

Serdecznie gratulujemy Wojtkowi i Piotrowi oraz ich Rodzicom!