Szkoła Podstawowa nr 4
im Francesco Nullo
w Olkuszu
Tel: 32 643 06 05
Adres:
ul. Fr. Nullo 36,
32-300 Olkusz

e-mail: sp4olkusz@wp.pl
wtorek 15 czerwiec 2021
2

11.06.2021 r odbyło się uroczyste ogłoszenie wyników konkursu pod nazwą GEEK (Gry Eksperymentalne Edukacyjne Komputerowe), którego organizatorem i pomysłodawcą był PTI. Nasza drużyna w składzie: Oliwia Mazurkiewicz, Łucja Trepka zdobyła drugą lokatę w kategorii szkół podstawowych. Prace oraz relacje z przebiegu uroczystości można zobaczyć tutaj

 

2

Uczennica Izabela Skóra - I miejsce w V edycji Konkursu literacko – plastyczno – ekologicznego „Chrońmy Źródła Wody”. Kategoria plastyczna.

 

Dodatkowe informacje

6
Mamy laureata!
Franciszek Glanowski, uczeń klasy 7 b, został laureatem Biblijnego Konkursu Tematycznego „Z Dobrą Nowiną przez życie” dla uczniów szkół podstawowych województwa małopolskiego w roku szkolnym 2020/2021.Tematyka tegorocznej edycji, obejmowała Ewangelię wg św. Łukasza, poszerzoną o literaturę dodatkową. Franek rewelacyjnie poradził sobie z etapem szkolnym, rejonowym i wojewódzkim, kolejno uzyskując bardzo wysoką ilość punktów i pokonując kilkuset uczniów z całego województwa małopolskiego. 
Frankowi serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!! 
 
  

Szanowni Państwo

   Pragniemy serdecznie zaprosić do współpracy na rzecz rozwoju zainteresowań i zdolności muzycznych Państwa dzieci.

Wspólne działania wprowadzania w krąg piękna muzyki, przynoszą szczególne korzyści dla ogólnego rozwoju dzieci i młodzieży, kształtowania ich wrażliwości, wzbogacania osobowości  i wyobraźni. To wskazanie możliwości uczestnictwa w kulturze.

  Zachęcamy Państwa do działań na rzecz rozwoju artystycznego naszych dzieci poprzez uczestnictwo w zajęciach w Państwowej Szkole Muzycznej I st. im. W. Kilara w Olkuszu. Ogłaszamy nabór na rok szkolny 2021/2022. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą edukacyjną,  link: 

http://psmolkusz.pl/rekrutacja/

 

Serdecznie zapraszamy

 

                                                                                Dyrekcja i Grono Pedagogiczne

                                                                              PSM I st. im. W. Kilara w Olkuszu