Szkoła Podstawowa nr 4
im Francesco Nullo
w Olkuszu
Tel: 32 643 06 05
Adres:
ul. Fr. Nullo 36,
32-300 Olkusz

e-mail: sp4olkusz@wp.pl
wtorek 23 lipiec 2024

Szanowni Państwo.

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4 w Olkusz informuje, że w związku z decyzją Ministerstwa Edukacji Narodowej, zajęcia dla uczniów klas I-VIII, odbywać się będą według dotychczasowego podziału godzin w formie zdalnej, z wykorzystaniem platformy Teams do 3 stycznia 2021 r.

Dodatkowe i szczegółowe informacje na temat zdalnego nauczania w klasach I-VIII będą zamieszczane na bieżąco na stronie szkoły i FB.

Dyrektor Szkoły

mgr Mirosław Jurczyk

254

Nasi uczniowie z klas 4-8 wzięli udział w tegorocznej XIV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Nauk Przyrodniczych „Świetlik”. Głównym celem Konkursu jest rozpowszechnianie nauk przyrodniczych jako ciekawego, fascynującego źródła wiedzy o świecie. Przyrodnicy przygotowując się rozwiązywali testy i wykonywali różne doświadczenia z zakresu świata przyrodniczego.  Konkurs składał się z różnych zadań z zakresu biologii, chemii, geografii i fizyki. Zwycięzcami tej edycji byli: Wawrzyniec Sołtysiak z

...