Adresy:
ul. Korczaka 7

niedziela 25 sierpień 2019

Podręczniki:

Książki i materiały ćwiczeniowe zgodnie z rozporządzeniem będą czekać na dzieci we wrześniu w szkole.

Religia -  „ Żyjemy w Bożym świecie” – wydawnictwo Jedność ( do zakupienia przez rodziców).

Tymczasem zakupy jeszcze nie zrobione, a niewiele potrzeba, aby zgubić się na rynku szkolnych produktów... Czego nie może zabraknąć? Oto nasza lista.

Tornister to oczywiście podstawa - noszony codziennie, musi zmieścić cały ekwipunek. Ważne, żeby był lekki, wyposażony w usztywniane plecy, najlepiej odpowiednio wyprofilowane. Postaw na funkcjonalność - nie zawsze to co najładniejsze, okaże się najlepsze dla dziecka.

Z piórnikiem, kolejnym niezbędnym artykułem, sprawa jest bardziej dowolna. Wydaje się jednak, że ten z wyznaczonym miejscem na gumkę, 2 ołówki, temperówkę, kredki ołówkowe, linijkę, klej w sztyfcie, nożyczki, patyczki do liczenia

(wszystkie przybory proszę podpisać)

Zeszyty – jeden 16 kartkowy w trzy linie ( język polski),

- jeden 16 kartkowy w kratkę (matematyka)