Szkoła Podstawowa nr 4
im Francesco Nullo
w Olkuszu
Tel: 32 643 06 05
Adresy:
ul. Fr. Nullo 36,
ul. Korczaka 7
32-300 Olkusz

e-mail: sp4olkusz@wp.pl
czwartek 21 listopad 2019
8

I miejsce- SP 5

II miejsce- SP 2

III miejsce- SP 4

IV miejsce- SP 6

V miejsce- SP w Gorenicach

VI miejsce- SP w Zawadzie

VII miejsce- SP 9

VIII miejsce- SP w Kosmolowie

IX miejsce- SP 10

X miejsce- SP 1

HTTP cookies to fragmenty tekstu, które serwis internetowy przesyła do przeglądarki i który przeglądarka wysyła z powrotem przy następnych wejściach na witrynę. Stosowane są często do utrzymania sesji (dostępu do danych jako użytkownik) w przypadku zalogowania się do serwisu. Przechowuje się informacje o odwiedzanych podstron serwisu oraz innej aktywności np. uzupełniania formularzu

Nasz serwis zbiera informacje o odwiedzanych podstronach oraz wypełnianych formularzach.