Adres:

środa 19 maj 2021

Szanowni Państwo

Pragniemy serdecznie zaprosić do współpracy na rzecz rozwoju zainteresowań i zdolności muzycznych Państwa dzieci.

Wspólne działania wprowadzania w krąg piękna muzyki, przynoszą szczególne korzyści dla ogólnego rozwoju dzieci i młodzieży, kształtowania ich wrażliwości, wzbogacania osobowości  i wyobraźni. To wskazanie możliwości uczestnictwa w kulturze.

Zachęcamy Państwa do działań na rzecz rozwoju artystycznego naszych dzieci poprzez uczestnictwo w zajęciach w Państwowej Szkole Muzycznej I st. im. W. Kilara w Olkuszu.Ogłaszamy nabór na rok szkolny 2021/2022. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą edukacyjną,  link:

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne

PSM I st. im. W. Kilara w Olkuszu

Szanowni Państwo!

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4 w Olkuszu informuje, że w związku z najnowszym Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki, uczniowie klas I-III od 26.04.2021 r. do 02.05.2021 r. będą realizowali zajęcia dydaktyczne w następującej formie:

• nie więcej niż 50% uczniów realizuje zajęcia w szkole podstawowej w formie stacjonarnej,
  • co najmniej 50% uczniów realizuje te zajęcia z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość z wykorzystaniem platformy Teams.

Uczniowie klas I-III od 22.04.2021 r. do 02.05.2021 r. uczą się według dotychczasowego planu lekcji.

Wychowawcy klas I-III poinformują uczniów i rodziców o formie i sposobie realizacji zajęć od 26.04.2021 r. do 02.05.2021 r.

Klasy IV-VIII nadal realizują naukę w formie zdalnej z wykorzystaniem platformy Teams.

W przypadku jakichkolwiek zmian i wydania nowych Rozporządzeń na temat zdalnego nauczania w klasach I-VIII będą Państwo informowani na bieżąco przez stronę szkoły i FB.

mgr Mirosław Jurczyk

Nasz serwis zbiera informacje o odwiedzanych podstronach oraz wypełnianych formularzach.