Uroczyste przecięcie wstęgi 4 września 2017 r. został oficjalnie rozpoczęty rok szkolny, co zostało podkreślone uroczystą akademią. Symboliczne przecięcie wstęgi oraz krótki występ artystyczny oznajmił, że to czas wracać do szkoły...

Szkoła Podstawowa nr 4 im Francesco Nullo w Olkuszu
Adres:
21 luty 2018
29 Sty 2018;
12:00AM
Zebranie śródroczne
29 Sty 2018;
Konkurs Bezpieczeństwa Drogowego
12 Lut 2018;
Ferie zimowe
19 Lut 2018;
Ferie zimowe

Ach co to był za bal...:)

Dnia 9 lutego 2018 roku w naszej szkole odbyła się zabawa karnawałowa.  Stołówka szkolna w barwnej scenerii wyglądała inaczej niż na co dzień i zamieniła się w prawdziwą salę balową. Uczniowie bawili się w dwóch grupach:

rano klasy I-III

, a po południu klas IV-VII.

Dzieci wystąpiły w pięknych, kolorowych kostiumach, przebrane za  bohaterów znanych bajek i nie tylko.  Niektórzy przebierańcy byli nie do poznania, inni budzili podziw i zachwyt.

Przy rytmach różnorodnej muzyki wszyscy uczniowie i nauczyciele bawili się znakomicie. Nie zabrakło korowodów, pociągów oraz zabaw w kółeczku. Humor dopisywał wszystkim.

Dziękujemy Rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów oraz poczęstunku. A także panu Grzegorzowi Kuboniowi za wspaniałe przeprowadzenie zabawy :)

Zmęczeni, ale pozytywnie naładowani energią rozpoczęliśmy ferie zimowe.

Dzień Profilaktyczny

Dnia 9 lutego 2018 roku w naszej szkole odbył się Dzień Profilaktyczny. Klasy IV-VII udały się do kina w Miejskim Ośrodku Kultury w Olkuszu na film „Cudowny chłopak”. Po prelekcji  w nawiązaniu do filmu w klasach  odbyły się zajęcia z wychowawcami na temat „Potrzeby bycia lubianym i sposobie dobierania przyjaciół”. Uczniowie wykonywali karty pracy, odbyły się dyskusje oraz gry zespołowe.

Następnie wybrani uczniowie wzięli udział w konkursie plastycznym o tematyce ekologicznej i z zakresu bezpieczeństwa.

Te zajęcia były niezwykle inspirujące. Uczniowie wykazali się ogromną wiedzą, wrażliwością na podany temat, a także  pomysłowością, talentem, wiedzą i twórczą pracą.

SP4 na Facebook
SEKRETARIAT:
mgr Teresa Roś
czynny od poniedziałku do piątku
w godz. 7.00 - 15.00
środa - dzień wewnętrzny