Szkoła Podstawowa nr 4
im Francesco Nullo
w Olkuszu
Tel: 32 643 06 05
Adres:
ul. Fr. Nullo 36,
32-300 Olkusz

e-mail: sp4olkusz@wp.pl
sobota 6 marzec 2021
189

 

 ZARZĄDZENIE NR 2 / 2021

Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 4 im. Francesco Nullo w Olkusz

 z dnia 26 stycznia 2021

...
86

Powrót uczniów klas I – III do stacjonarnej nauki od 18.01.2021 r. do 31.01.2021 r. w ścisłym reżimie sanitarnym oraz kontynuacja nauki zdalnej dla uczniów klas IV-VIII z wykorzystaniem aplikacji MS Teams. 

Szanowni Rodzice, Opiekunowie, Drodzy Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 4 w

...

Nasza szkoła od wielu lat współpracuje z miastem Pontenure. Solidaryzując się z naszymi włoskimi przyjaciółmi w tym trudnym okresie oraz w ramach współpracy miast partnerskich uczniowie naszej szkoły przygotowali kilka niespodzianek. Oto one:

Pocztówka z Olkusza
Pocztówka wykonana przez Izabelę Skórę z 8a

Prezentacja autor: Julia Roś

Na lekcji geografii w klasie 6a odbyło się spotkanie online z Panem Mariuszem Czarnulem, oceanografem, który obecnie prowadzi badania na Spitsbergenie.

Córka pana Mariusza Iga, przygotowała na lekcję piękną prezentację oraz film.

Pan Mariusz przybliżył uczniom swoją pracę, opowiedział o ciekawych zjawiskach przyrodniczych, o wyprawach na Antaktydę, a także o florze i faunie tego nisamowitego miejsca. Zapoznał uczniów również z różnymi ciekawymi historiami życia codziennego. To była wspaniała lekcja. Obecnie na Spitsbergenie panuje noc polarna, dlatego kolejne spotkanie z Panem Czarnulem, odbędzie się podczas dnia polarnego. Już się nie możemy doczekać:)

Bardzo dziękujemy Panu Mariuszowi Czarnulowi za tak wspaniałe spotkanie i poświęcony nam czas.