Adresy:
ul. Korczaka 7

niedziela 26 styczeń 2020

Od września 2019 r. realizujemy w naszej szkole projekt Małopolskie Talenty. Jego celem jest wydobycie potencjału, rozwój uzdolnień i wspieranie sukcesów życiowych dzieci i młodzieży. Uczniowie uczestnicząc w inspirujących zajęciach oraz wydarzeniach mogą rozwinąć swoje kompetencje z zakresu: język obcy (język angielski), kompetencje matematyczne i naukowo-techniczne, umiejętność uczenia się, kompetencje społeczne i obywatelskie. Zajęcia są dedykowane uczniom dwóch etapów edukacyjnych oddzielnie:

pierwszy etap – uczniowie klas 5-6, drugi etap – uczniowie klas 7-8.

...

Pani st. sierż. Monika Kot spotkała się z uczniami naszej szkoły aby przypomnieć o zasadach obowiązujących podczas dłuższej przerwy od szkoły i związanych z nimi formami odpoczynku (np. zjazd na nartach ze stoku)