Szkoła Podstawowa nr 4 im. Francesco Nullo w Olkuszu

Adres

E-dziennik




BIP


1% na szkołe


Gazetka


Wspomnienia


Statysyka


Inne..




Wykaz zajęć dodatkowych prowadzonych przez nauczycieli Szkoły Podstawowej nr 4 w roku szkolnym 2016/2017

Nazwisko i imię nauczyciela
Rodzaj zajęć
Rodzaj zajęć
Bugaj Aneta
Zajęcia logopedyczne –poniedziałek- 8.55-9.40

Chwast Ewa
Zajęcia wyrównawcze -kl. III b środa8.00-8.45
Zajęcia plastyczne- środa 13.40-14.25
Dąbek Renata
-----------------------------------

-----------------------------
Dobrek Małgorzata
Zajęcia wyrównawcze - kl. III c poniedziałek- 12.45-13.30
Zajęcia ogólnorozwojowe –kl. III c środa 13.40-14.25
Fatyga Jolanta
SKS –turystyka kl. IV środa-15.30-16.15 (wg. harmonogramu)
SKS kl.VI czwartek- 14.35-15.20
Gałgus Justyna
SKS(dziewczęta)-poniedziałek 14.35-15.20
SKS (chłopcy)-wtorek- 15.30-16.15
Grzegorzewska-Żak Justyna



------------------------------
Klich Paulina
„Czytam w bibliotece”-zajęcia czytelnicze dla kl.IV-
Poniedziałek-8.00-8.45

---------------------------------
Knapik Anna
Koło matematyczno-przyrodnicze(dla uzdolnionych) –kl. II a- środa 13.30-14.15(I okres)
Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne -kl. II a
czwartek-8.15-8.50((I okres)
Kozieł Marzena
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze kl. IV a- czwartek-13.40-14.25

-----------------------------
Krawczyk Joanna
Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego kl.Va-czwartek-13.30-14.25
Koło języka angielskiego-kl.VI b piątek-13.30-14.25
ks. Bardo Piotr

------------------------------
------------------------------------
Kuboń Grzegorz
------------------------------
-----------------------------------
Liszka Agata
Ortograffiti-kl.VIa,b-środa-13.40-14.25: kl.IV,V-czwartek-13.40-14.25
Zajęcia wyrównawcze- kl. IV b, V a-czwartek 13.40-14.25
Michalska Katarzyna
Koło taneczne-kl.VI- środa 12.45-13.30
Koło plastyczno-przyrodnicze(z elementami fotografii) środa-13.40-14.25
Michalski Rafał
Koło informatyczne- środa -14.20-15.30
Zajęcia komputerowe dla najmłodszych-
piątek-13.30-14.25
Nowak Dorota
Koło dla kl. III (przygotowanie do Komunii Św.) poniedziałek i wtorek-8.20-8.45
Koło muzyczno-liturgiczne-poniedziałek-13.40-14.25
Pałka Irena
Zajęcia świetlicowe-
wtorek-13.40-14.25

Koło taneczne- kl. V-
środa-13.30-13.45

Piwowarska Liliana
Zajęcia świetlicowe-wtorek-12.30-13.30; czwartek-13.00-13.40


-------------------------------
Skibińska-Tomsia Ewa
Koło matematyczne/zajęcia wyrównawcze-kl. V b-czwartek/piątek 8.55-9.40(zamiennie co 2 tyg.)
Zajęcia wyrównawcze/koło matematyczne- kl. IV b poniedziałek 8.00-8.45
Sobiecki Jerzy

Zajęcia muzyczne-kl.IV-VI-wtorek-13.35-14.20

Starosta Edyta
Koło matematyczne/zajęcia wyrównawcze-kl.VI-wtorek 14.25-15.10( co 2 tyg.)
Koło matematyczne/zajęcia wyrównawcze-kl.Va-poniedziałek13.40-14.25 ( co 2 tyg.)

Koło matematyczne -kl. IV a-wtorek 13.35-14.20(co 2 tygodnie)
Tomsia Agata
Zajęcia wyrównawcze - kl. II b-wtorek-8.55-9.40
„Kultura osobista i dobre maniery” kl. II b- środa -12.45-13.30
Waśniowska Violetta
Zajęcia wyrównawcze - kl. III a piątek-8.00-8.45
Zajęcia plastyczne- kl. III a-czwartek -13.40-14.25
Ziarko Joanna

Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego- kl.IVa-wtorek-14.25-15.20
Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego- kl. III a, III c-
poniedziałek-12.45-13.20



Sekretariat

mgr Teresa Roś 

czynny od poniedziału

 do piątku 

w godz. 7.00 - 15.00


 środa

 - dzień wewnętrzny



W szkole...















Filmy