Szkoła Podstawowa nr 4 im. Francesco Nullo w Olkuszu

Adres

E-dziennik




BIP


1% na szkołe


Gazetka


Wspomnienia


Statysyka


Inne..




Wiedzowe

L. p.
Imiona i nazwiska laureatów konkursów
Zdobyte miejsce
Nazwa konkursu
Opiekun (nauczyciel przygotowujący do konkursu)
1.
Łukasz Widuliński
Magdalena Gęgotek
II
Turniej Wiedzy Zdrowotnej i Profilaktycznej
I. Pałka
2.
Tomasz Bąchór
Wojciech Sołtysik
Łukasz Widuliński
Awans do etapu rejonowego
Małopolski Baltie 2017
R. Michalski
3.
Maciej Banyś
IV
IX
Mikołajkowy Konkurs J. angielskiego
"The best"
J. Ziarko
4.
Maria Zimowska
I
Konkursie Kaligraficznym "O Pióro Miasta i Gminy Olkusz"
J. Ziarko
5.
Barbara Bukład
I
Mikołajkowy Konkurs Języka Angielskiego
J. Ziarko
6.
Jakub Ćmielewski
II
Konkurs Ortograficzny - etap powiatowy
M. Dobrek
7.
Grzegorz Pacia

II
Konkurs matematyczno-przyrodniczy pt.:"Żyj oszczędnie i w zgodzie z przyrodą"

E. Starosta
8.
Oliwia Mazurkiewicz
I
"Omnibius" klas II
A. Tomsia
9.
Grzegorz Pacia
Wynik bdb
Międzynarodowego konkursu „Kangur matematyczny” - kategoria Beniamin

E. Starosta
10.
Michał Całus
Wyróżnienie
11.
Jakub Ćmielewski
Wyróżnienie
Międzynarodowego konkursu „Kangur matematyczny” - kategoria Beniamin

M. Dobrek


Artystyczne

L. p.
Imiona i nazwiska laureatów konkursów
Zdobyte miejsce
Nazwa konkursu
Opiekun (nauczyciel przygotowujący do konkursu)
1.
Jagoda Turska
Marta Kubisztal
Szymon Banyś
I
wyróżnienie
wyróżnienie
Powiatowy Konkurs "Moje miasto, mój region w obiektywie- cztery pory roku".
K. Michalska
2.
Małgorzta Gęgotek
Barbara Bukład
Anna Zych
II
wyróżnienie
wyróżnienie
Powiatowy Konkurs ,,Dzieło Hansa Hummla w poezji i plastyce".
3.
Amelia Kłosińska

wyróżnienie

"Podaj dalej...
drugie życie odpadów"
K. Michalska
4.
Barbara Bukład
III
XVIII edycja Miejsko-Gminnego Konkursu "KOLĘD I PASTORAŁEK" - kategorii solistów
D. Nowak
5
Julia Słaboń, Amelia Kłosińska
III
Konkurs „Eko-Plast” pt.: „Co w czystym stawie piszczy?”
K. Michalska
6.
Barbara Bukład
I
 Konkurs powiatowy „Poducha z motywem ptaków”
K. Michalska
7.
Amelia Lis
wyróżnienie
8.
Maciej Pałka
Małgorzata Gęgotek
II
wyróżnienie
Powiatowym Konkursie Plastycznym „Co się komu w duszy gra…”
K. Michalska


Sportowe

L. p.
Imiona i nazwiska laureatów konkursów
Zdobyte miejsce
Nazwa konkursu
Opiekun (nauczyciel przygotowujący do konkursu)
1.
Nikola Sołościuk,
Elena Kiełtyka,
Pawłowska Zuzanna,
Rosikoń Roksana,
Baranik Natalaia,
Angelika Gabryś,
Roś Julia
Wiktoria Szkalmierska,
Zub Katarzyna,
Amelia Lis,
Szproch Matylda.
II
Mikołajkowy Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt
J. Gałgus, J. Fatyga
2.
Tomasz Bąchór
Bartłomiej Turski
Anna Bąchór
Wiktor Dudzik
I
IV
Szachy drużynowe - powiaty
Szachy drużynowe - wojewódzki

3.
Bartek Bryniak,
Łukasz Widuliński,
Łukasz Czajkowski,
Radek Nowakowski,
Marcel Zub,
Szymon Banyś,
Maciek Banyś,
Tomek Bąchór,
Kacper Dudzik,
Kamil Skoczek,
Paweł Gęgotek,
Wojtek Sołtysik,
Maciek Jurczyk
II
Mini Piłka Ręczna Chłopców
J. Fatyga
4.
Bartek Bryniak,
Łukasz Widuliński,
Łukasz Czajkowski,
Radek Nowakowski,
Marcel Zub,
Szymon Banyś,
Maciek Banyś,
Kacper Dudzik,
Kamil Skoczek,
Paweł Gęgotek,
Wojtek Sołtysik,
I

II

Mini Piłka Siatkowa Chłopców - etap miejsko gminny i powiatowy
Mini Piłka Siatkowa Chłopców - etap 1/2 wojewódzkich.
J. Fatyga
5.
Nikola Sołościuk,
Elena Kiełtyka,
Jagoda Turska,
Nikola Izdebska,
Małgorzata Gęgotek,
Julia Krzystańska,
Magdalena Kudela,
Julia Sawczyńska,
Weronika Izdebska,
Wiktoria Szkalmierska
II
Mini Piłka Siatkowa Dziewcząt - etap miejsko gminny
J. Gałgus
6.
Małgorzata Gęgotek,
Julia Krzystańska,
Nikola Sołościuk,
Wiktoria Walczak,
Natalia Sawczyńska,
Magdalena Kudela,
Jagoda Turska,
Nikola Izdebska,
Kaja Bugaj,
Amelia Kłosińska,
Julia Skrzekowska,
Julia Seweryn.
III
Mini Piłka Ręczna Dziewcząt - etap miejsko gminny
J. Gałgus
7.
 Bryniak Bartek,
Czajkowski Łukasz,
Widuliński Łukasz,
Dudzik Kacper,
Banyś Szymon,
Patryk Stokłosa
II
Zawody w czwórboju lekkoatletycznym - etap powiatowy
J. Fatyga
8.
Alicja Sowula
20
Finał Małopolskich Igrzysk w drużynowych biegach przełajowych
J. Gałgus



Sekretariat

mgr Teresa Roś 

czynny od poniedziału

 do piątku 

w godz. 7.00 - 15.00


 środa

 - dzień wewnętrzny



W szkole...















Filmy