Szkoła Podstawowa nr 4 im. Francesco Nullo w Olkuszu

Adres

E-dziennik




BIP


1% na szkołe


Gazetka


Wspomnienia


Statysyka


Inne..



Wiedzowe

L.p.Imiona i nazwiska
laureatów konkursu
Zdobyte MiejsceNazwa konkursu - etapOpiekun
1.Magdalena Stanek
Karolina Ćwik
Jakub Radek
awans do etapu rejonowegoMałopolski Konkurs Matematyczny
- kuratoryjny
mgr Edyta Starosta
2.Julia Ziarnik
Bartłomiej Chwast
5 etap I
2 etap I
Konkurs j. angielskiego "The best"
- miejsko-gminny
mgr Joanna Ziarko
3.Julia ZiarnikIIIMikołajkowy konkurs j. angielskiego
- miejsko-gminny
4.Bartłomiej Chwast
Wojciech Goździelski
Jakub Radek
Adam Kawala
Magdalena Cholewa
Mateusz Kalembka
Mateusz Marzec
finalsta
finalista
finalista
awans do etapu rejonowego
awans do etapu rejonowego
awans do etapu rejonowego
awans do etapu rejonowego
Małopolski Konkurs Informatyczny
- kuratoryjny
mgr Rafał Michalski
5.Magdalena Stanek
Karolina Ćwik
finalistkiMałopolski Konkurs Matematyczny
- kuratoryjny
mgr Edyta Starosta
6.Magdalena Stanek
Julia Ziarnik
Łukasz Sierszyński
Maciek Świerczek
ITurniej Wiedzy Zdrowotnej i Profilaktycznej
- miejsko-gminne
mgr Karolina Rybicka
7.Bartłomiej Chwast
Julia Ziarnik
Karolina Ćwik
finalista
finaliska
awans do etapu rejonowego
Małopolski Konkurs Przyrodniczy
- kuratoryjny
mgr Katarzyna Michalska
8. Bartłmiej Chwast
Magdalena Stanek

Karolina Ćwik
I.
II.


Wyróżnienie
Konkurs matematyczno-przyrodniczy "Żyj oszczędnie i w zgodzie z przyrodą" mgr Katarzyna Michalska
mgr Edyta Starosta
9.Sara Pabisek,
Szymon Bigaj
IIKonkurs matematyczno-przyrodniczy "Czar Par" mgr Katarzyna Michalska
mgr Ewa Nycz
Magdalena Stanek,
Jakub Radek
IV mgr Katarzyna Michalska
mgr Edyta Starosta
10.Wojciech BanyśIIKonkurs „Olkusz moje miasto” mgr Iwona Kądziołka
11. Julia Ziarnik
Bartłomiej Chwast
Sarba Pabisek
Dominik Matysek
Bartosz Wieczorek
Wojciech Banyś
Aleksandra Ciołkowska
Jakub Radek
Mikołaj Konieczny
Wojciech Goździelski
11 m. w kraju
12 m. w kraju
14 m. w kraju
15 m. w kraju
16 m. w kraju
17 m. w kraju

18 m. w kraju
20 m. w kraju
26 m. w kraju

26 m. w kraju
VI Ogólnopolski Konkurs Mitologiczny „Klio 2014”

Artystyczne

L.p.Imiona i nazwiska
laureatów konkursu
Zdobyte MiejsceNazwa konkursu - etapOpiekun
1.Magdalena PałkaIMiejsko Gminny Konkurs Kolęd i Pastorałekmgr Dorota Nowak
2.Duet:
Barbara Bukład
Amelia Kłosińska
II
3.Zespół klas 1-3:
Gabryś Angelika
Krawiec Róża
Kumiszczak Patrycja
Turska Jagoda
Goc Emilia
Lis Amelia
Szkalmierska Wiktoria
Izdebska Nikola
II
4.Zespół klas 4-6:
Czapla Natalia
Sołosciuk Oliwia
Tomsia Katarzyna
Banasik Maja
Miodońska Karolina
Miodońska Małgosia
Pałka Kamila
Nowakowska Izabela
Kocjan Monika
III
5.Duet:
Joanna Kocjan
Magdalena Pałka
III20 Międzynarodowy Festiwal Kolęd i Pastorałek
im ks. Kazimierza Szwarlika w Będzinie
- etap powiatowy
mgr Dorota Nowak
6.Julia ZychIII"Moje miasto w obiektywie
- dzika fałna ziemi olkuskiej"
(konkurs fotograficzny)
- etap miejsko-gminny
mgr Katarzyna Michalska
7.WyróżnienieKonkurs fotograficzny - "Magia lasu"
8.Magdalena Stanekwyróżnienie"Organy Hansa Hummla
w poezji i plastyce
- konkurs plastyczny
- miejsko-gminny
9.Joanna KocjanIIIKonkurs plastyczny "Zabytki mojego miasta"
- miejsko-gminny
10.Katarzyna TomsiaIKonkurs Eko-Plast
11.Natalia CzaplaII
12.Zespół Aster w składzie:
Joanna Kocjan,
Katarzyna Gamrat,
Natalia Muzyk,
Jana Kułakowska,
Magdalena Pałka,
Agnieszka Rydzyk,
Urszula Tyńska,
Karolina Zębik,
Paulina Gęgotek,
Natalia Filip,
Justyna Łabędź,
Kamila Mędrek.
I (nominacja do etapu wojewódzkiego) Powiatowy Festiwal Kultury Form Tanecznych
13.Magdalena StanekIMiejsko-gminny Konkurs plastyczny "Olkusz-moje miasto"

Sportowe

L.p.Imiona i nazwiska
laureatów konkursu
Zdobyte MiejsceNazwa konkursu - etapOpiekun
1.Mateusz Lis
Magdalena Stanek
Bartłomiej Turski
Emilia Jezierska
I
II
II
IV
Szachy indywidualne
- etap powiatowy
mgr Waldemar Czarnota
2.Mędrek Kamila
Filip Natalia
Muzyk Natalia
Gamrat Katarzyna
Wielgórska Daria
Tyńska Urszula
Rydzyk Agnieszka
Zębik Karolina
Ziarnik Julia
Kasprowicz Ada
Kasprowicz Kinga
Przepiórka Kamila
Pałka Magdalena
IVMini koszykówka
- etap miejsko-gminny
mgr Justyna Gałgus
3.Bocianowska Oliwia
Nabagło Maja
Pomierna Karolina
Pomierna Paulina
Zych Julia
Pałka Kamila
Piwowarska Aleksandra
Świerczek Oliwia
Kasprowicz Ada
Kasprowicz Kinga
Sołościu Oliwia
IVMikołajkowy Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt
o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Olkusz
- etap miejsko-gminny
4.Girek Nikola
Kasprowicz Ada
Kasprowicz Kinga
Sołościuk Oliwia
Sokoup Natalia
Mateusz Lis
Bartek Marzec
Konrad Noga
Jakub Piotrowski
Wiktor Grabowski
IITurniej Gier i Zabaw Ruchowych
- "Mikołajki na sportowo"
- etap miejsko-gminny
mgr Justyna Gałgus
mgr Jolanta Fatyga
5.Reprezentacje klas II, III, IV, VIIImgr Agata Tomisa
mgr Ewa Chwast
mgr Justyna Gałgus
mgr Jolanta Fatyga
6.Girek NikolaIV m. (awans na etap powiatowy)Pływanie indywidualne
Zawody Miejsko-Gminne
mgr Justyna Gałgus
7.Gamrat Katarzyna
Mędrek Kamila
Muzyk Natalia
Łabędź Justyna
Pałka Magdalena
Rydzyk Agnieszka
Stanek Magdalena
Tyńska Urszula
Zębik Karolina
Wilkosz Daria
IIMini piłka siatkowa dziewcząt
Zawody Miejsko-Gminne
8.Sierszyński Łukasz
Grabowski Wiktor
Noga Konrad
Kemona Jakub
Goździelski Wojciech
ITurniej piłki siatkowej o puchar Dyrektora Gimnazjum nr 3mgr Jolanta Fatyga
Chwast Bartłomiej
Matysek Dominik
Świerczek Maciej
Wilkosz Jarosław
Konieczny Mikołaj
II
9.Chwast Barłomiej
Matysek Dominik
Świerczek Maciej
Wilkosz Jarosław
Konieczny Mikołaj
Sierszyński Łukasz
Grabowski Wiktor
Noga Konrad
Kemona Jakub
Goździelski Wojciech
IZawody Miejsko-Gminne w mini piłce siatkowej chłopców
10.Chwast Barłomiej
Matysek Dominik
Świerczek Maciej
Wilkosz Jarosław
Konieczny Mikołaj
Sierszyński Łukasz
Grabowski Wiktor
Noga Konrad
Kemona Jakub
Trzcionkowski Jakub
IIPowiatowe zawody w mini piłce siatkowej chłopców
11.Salvi Luca
Adran Szeliga
Bryniak Bartosz
Czajkowski Łukasz
Banyś Maciej
Skoczek Kamil
Lipiński Jakub
Noga Błażej
Nowak Jan
Kołataj Krystian
IPowiatowy Turniej piłki nożnej o Puchar Tymbarku "Z podwórka na stadion"
II w grupieUdział w finałach wojewódzkich
Turnieju o Puchar Tymbarku "Z podwórka na stadion"
12. Mędrek Kamila
Łabędź Justyna
Kasprowicz Ada
Kasprowicz Kinga
Sołościuk Oliwia
Wilkosz Daria
II Czwórbój LA Dziewcząt Klas V - VI
zawody miejsko - gminne
mgr Justyna Gałgus
13. zawody powiatowe
14. VI zawody rejonowe
15. Sołościuk Oliwia
Kasprowicz Ada
Kasprowicz Kinga
Sokoup Natalia
Gamrat Katarzyna
Mędrek Kamila
Muzyk Natalia
Łabędź Justyna
Stanek Magdalena
Tyńska Urszula
II Turniej Piłki Ręcznej – VI Memoriał im. J.Kazibuta
miejsko - gminny
mgr Justyna Gałgus
16. Przepiórka Kamila I Rzut piłką lekarską
Spartakiada Miasta i Gminy Olkusz
mgr Justyna Gałgus
17. Kasprowicz Ada II Bieg na 60 m
Spartakiada Miasta i Gminy Olkusz
18. Łabędź Justyna
Muzyk Natalia
Kasprowicz Ada
Kasprowicz Kinga
I Sztafeta Szwedzka Dziewcząt
Spartakiada Miasta i Gminy Olkusz
19. Sołościuk Oliwia
Sokoup Natalia
Rydzyk Agnieszka
Stanek Magdalena
Świerczek Maciej
Sierszyński Łukasz
Kemona Jakub
Noga Konrad
I Gry zespołowe „Dwa Ognie”
Spartakiada Miasta i Gminy Olkusz
mgr Justyna Gałgus
mgr Jolanta Fatyga
20. III XXXIV Spartakiada Dzieci i Młodzieży Miasta i Gminy Olkusz w punktacji końcowej Szkół Podstawowych
miejsko - gminny



Sekretariat

mgr Teresa Roś 

czynny od poniedziału

 do piątku 

w godz. 7.00 - 15.00


 środa

 - dzień wewnętrzny



W szkole...















Filmy