Szkoła Podstawowa nr 4 im. Francesco Nullo w Olkuszu

Adres

E-dziennik




BIP


1% na szkołe


Gazetka


Wspomnienia


Statysyka


Inne..




Wiedzowe

Lp.
KONKURSY , ZAWODY Nazwa - Miejscowość - Szkoła
IMIĘ I NAZWISKO KLASA
Miejsce
w
klasyfikacji
Opiekun
1.
Małopolski Konkurs Matematyczny
D. Kemona VI b
Kwalifikacja do rejonów
E. Starosta
2.
IX Edycja Powiatowego Konkursu Matematycznego "Dexter"
M. Banasik III a
II m. w etapie miejsko - gminnym
A. Bugaj
3.
"Mały Mistrz Ortografii Powiatu Olkuskiego"
K. Miodońska III a
III m. - udział w etapie powiatowym konkursu.
A. Bugaj
4.
VIII Edycja Konkursu Informatycznego "Potyczki z komputerem"
B. Chwast IV b
II m. - etap miejsko -  gminny
R. Michalski
5.
Konkurs ekologiczny
B. Marzec III a
J. Kemona III a
wyróżnienie - etap miejsko - gminny
A. Bugaj
6.
Konkurs matematyczny KANGUR
M. Stanek IV b
B. Chwast IV b
J. Radek IV b
wynik bardzo dobry
wyróżnienie
wyróżnienie
E. Starosta
7.
IV Ogólnopolski Konkurs Mitologiczny "Klio" 2012"
W. Banyś IV b
A. Ciołkowska IV b
B. Wieczorek IV b
D. Matysek IV b
12 m.
18 m.
21 m.
32 m.
I. Kądziołka

Artystyczne

Lp.        
KONKURSY , ZAWODY
Nazwa - Miejscowość - Szkoła
IMIĘ I NAZWISKO KLASA
Miejsce
w
klasyfikacji
Opiekun
1.
Miejsko - Gminny Konkurs Kolęd i Pastorałek
Duet:
M. Banasik  III A
O. Sołościuk  III B
I m.
D. Nowak
Duet:
J. Kocjan IV B
M. Pałka IV B
I m.
3.
Miejsko - Gminny Konkurs Kolęd i Pastorałek
Zespół kl. III
1. N. Czapla,
2. N. Kołtonik,
3. N. Sokoup,
4. K. Miodońska,
5. M. Miodońska,
6. D. Wilkosz,
7. K. Tomsia,
8. A. Krawczyk,
9. I. Nowakowska.
II m.
D. Nowak
4.
Miejsko - Gminny Konkurs Kolęd i Pastorałek
Zespół kl. IV i VI
1. K. Kania,
2. M. Zub,
3. K. Prasełek,
4. A. Prasełek,
5. D. Matysek,
6. W. Goździelski,
7. M. Świerczek,
II m.
D. Nowak
5.
Powiatowy Festiwal Form Tanecznych w Wolbromiu
Skład Zespołu Aster:
N. Glanc
M. Knapik
M. Kwiecień
K. Osmenda
K. Sokoup
D. Staniszewska
J. Szeląg Julia
J. Ziarnik
P. Dubaj
W. Fiałkowska
W. Jędrzejczyk
A. Matuszczak
W. Ślęzak
K. Żaba
J. Kocjan
J. Kułakowska
N. Mazurkiewicz
M. Pałka
A. Prasełek
A. Rydzyk
M. Stanek
U. Tyńska
K. Zębik
J. Ziarnik
A. Żurek
J. Żurek
K. Gamrat
N. Muzyk
P. Gęgotek
N. Filip
E. Orlińska
J. Łabędź
K. Mędrek
Wyróżnienie
K. Skalska
K. Rybicka
6.
Eko-plast
K. Tomsia III B
Wyróżnienie
A. Tomsia
7.
X Przegląd Teatralny Scena Teatru w Walizce
Zespół taneczny Aster
III m.
K. Skalska
K. Rybicka
8.
Zespół teatralny Skrzat
Wyróżnienie
D. Nowak
K. Skalska
9.
K. Pałka II B
Wyróżnienie w kat. piosenka aktorska
M. Jurczyk
D. Nowak

Sportowe

Lp.
KONKURSY , ZAWODY
Nazwa - Miejscowość - Szkoła
IMIĘ I NAZWISKO KLASA
Miejsce
w
klasyfikacji
Opiekun
1.
Powiatowe Indywidualne Biegi Przełajowe. Stadion MOSIR Olkusz.
A. Dudzik  V a
VI m-ce
Awans do etapu wojewódzkiego
S. Brzeziński
2.
Powiatowe Indywidualne Biegi Przełajowe. Stadion MOSIR Olkusz
M. Knapik  Va
IV m-ce
Awans do etapu wojewódzkiego
J. Gałgus
3.
Jesienne Indywidualne Biegi Przełajowe na szczeblu miejsko - gminnym.
J. Pilch VI a
III m-ce
S. Brzeziński
4.
Jesienne Indywidualne Biegi Przełajowe na szczeblu miejsko - gminnym.
M. Knapik  V a
III m-ce
J. Gałgus
5.
Halowa Piłka Nożna chłopców na szczeblu miejsko - gminnym.
D. Mentel
Sz. Cebo
R. Skrzekowski
T. Grabowski
A. Dudzik
J. Pilch
B. Gruszczyński
Sz. Gamrat
S. Czajkowski
Bratek M.
III m-ce
S. Brzeziński
6.
Miejsko - gminne zawody w pływaniu indywidualnym.
J. Nowak V b
III m-ce styl klasyczny
S. Brzeziński
7.
M. Mirek
II m-ce styl dowolny
8.
Miejsko - gminne zawody drużynowe w pływaniu chłopców.
M. Mirek VI a
Sz. Cebo VI a
K. Kalembka VI b
D. Matysek IV b
B. Wieczorek IV b
J. Prządo V b
J. Nowak V b
S. Czajkowski V b
II m-ce
S. Brzeziński
9.
Powiatowe zawody w pływaniu - drużynowe i indywidualne.
M. Mirek VI a
V m-ce
S. Brzeziński
10.
M. Mirek VI a
B. Wieczorek IV b
S. Czajkowski V b
Sz. Dudziak V b
Sz. Cebo VI a
J. Nowak V b
M. Bratek VI a
J. Prządo V b
D. Matysek IV b
III m-ce
11.
Szachy indywidualne (zawody powiatowe)
M. Stanek IV b
II m-ce

12.
Miejsko - Gminne zawody w Piłce Koszykowej chłopców.
F. Kryj VI a
Sz. Cebo VI a
D. Mentel VI a
R. Skrzekowski VI a
J. Pilch VI b
J. Nowak V b
A. Dudzik V a
D. Bocianowski V b
S. Czajkowski V b
Sz. Gamrat VI a
K. Nowak VI b
III m-ce
S. Brzeziński



Sekretariat

mgr Teresa Roś 

czynny od poniedziału

 do piątku 

w godz. 7.00 - 15.00


 środa

 - dzień wewnętrzny



W szkole...















Filmy