Szkoła Podstawowa nr 4 im. Francesco Nullo w Olkuszu

Adres

E-dziennik




BIP


1% na szkołe


Gazetka


Wspomnienia


Statysyka


Inne..



Wiedzy

L.p.
Imię i nazwisko ucznia
Miejsce, pozycja, osiągnięcie
Nazwa konkursu, Turnieju
Nauczyciel/opiekun

1.

Przemysława Ciępka
III m.
Konkurs literacki - Zamek Krucza Skała
M. Jurczyk
II m.
Konkurs informatyczny Potyczki z komputerem
R. Michalski
2.
Aleksandra Patola
III m.
Małopolski Konkurs o tematyce regionalnej        
MNIE TA ZIEMIA OD INNYCH DROŻSZA...
kategoria literacka
M. Jurczyk
3.
Dagmara Krzystańska
II m.
Małopolski Konkurs o tematyce regionalnej
MNIE TA ZIEMIA OD INNYCH DROŻSZA...
kategoria: teatr i działania proteatralne.
M. Jurczyk
4.
Bartłomiej Chwast
III m.
Mały Mistrz Ortografii Powiatu Olkuskiego - etap miejsko-gminny i zakwalifikowanie się do etapu powiatowego.
E. Chwast







Artystyczne

L.p.
Imię i nazwisko ucznia
Miejsce, pozycja, osiągnięcie
Nazwa konkursu, Turnieju
Nauczyciel/opiekun
1
Magdalena Pałka
II m.
XI Miejsko - Gminny
Konkurs Kolęd i Pastorałek
J. Sobiecki
2.
Marta Chwast
Ada Szpringer
Justyna Piotrowska
II m.
Małopolski Konkurs
MNIE TA ZIEMIA OD INNYCH DROŻSZA...
kategoria: teatr i działania proteatralne.
M. Jurczyk
3.
Natalia Sobolewska
III m.
Konkurs Plastyczny Olkusz - Moje Miasto
A. Tomsia
4.
Agnieszka Zimowska
wyróżnienie
Konkurs Plastyczny Bezpieczny Internet
A. Stach, R. Michalski
5.
Kamila Gromadowska
wyróżnienie
Konkurs Plastyczny o tematyce ekologicznej.
Jurajskie pejzaże
A. Stach, K. Skalska
6.
Zespół taneczny Aster
I m.
VIII Przegląd Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych
Scena Teatru w Walizce
K. Skalska
7
Zespoły taneczne: Black and white  i Niezapominajki
II m.
K. Skalska


Sportowe

L.p.
Imię i nazwisko ucznia
Miejsce, pozycja, osiągnięcie
Nazwa konkursu, Turnieju
Nauczyciel/opiekun
1.
Michał Cieślik
III m. powiaty
Tenis ziemny
J. Fatyga/op. Tata pan Cieślik
2.
Jakub Pilch



I m.
I m.
35 m. na 91 uczestników
Jesienne indywidualne biegi przełajowe
-   Miejsko gminne,
-   Powiaty - I m.
-   Udział w finale wojewódzkim.


J. Fatyga/op. J. Fatyga
J. Fatyga/op. J. Gałgus
J. Fatyga/op. J. Fatyga
3.
Ada Szpringer
III m.
I Ogólnopolski Festiwal Tenisa Stołowego Dzieci 2009 o puchar Ministra Sportu i Turystyki
-   Rejonowy
-   Udział w finale wojewódzkim
Przygotowanie i opieka J. Fatyga/J. Gałgus - nauczyciel uczący.
4.
Ada Szpringer
II m.
Jesienne indywidualne biegi przełajowe
-   Miejsko - gminne
J. Gałgus / J. Gałgus
5.
Marta Zub


II m.
I m.
Jesienne indywidualne biegi przełajowe
-   Miejsko - gminne
-   Powiatowe
-   Udział w finale wojewódzkim
J. Gałgus / J. Gałgus

J. Gałgus / J. Gałgus

J. Gałgus / J. Fatyga - opieka
6.
Marta Chwast
III m.
Otwarty Turniej Tenisa Stołowego o puchar Dyrektora Gimnazjum nr 2 w Olkuszu.
J. Gałgus
7.
Kamil Kaliś
V m.
Pływanie indywidualne - styl dowolny
-   Powiatowy
J. Fatyga
8.
Drużyna kl. IV - V dziewcząt
IV m.
Mikołajkowy Turniej Piłki Ręcznej
J. Fatyga / J. Gałgus
9.
Ada Szpringer
Marta Chwast
III m.
Tenis Stołowy drużynowy
-   Etap miejsko -  gminny
J. Gałgus
10.
Michał Cieślik
II m
Turniej szachowy
-   Etap powiatowy
-   Udział w etapie wojewódzkim w Zakliczynie
J. Fatyga
11.
Marta Chwast
Ada Szpringer
Agnieszka Kuchnecka
Marta Mieszaniec
Kamila Piwowarska
Roksana Woźniak
Kamila Kociołek
Roksana Kubańska
Aleksandra Stano
Karolina Foltman
Osmenda Paulina




I m.

III m.



Mini piłka siatkowa
-   Etap miejsko - gminny

- Etap powiatowy




J. Gałgus/J. Fatyga
12.
Michał Cieślik,
Dawid Grabowski,
Bartosz Mędrek,
Dominik Pogan
III m.
Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 3
J. Fatyga
13.
Dudzik Adrian
Bocianowski Daniel
Grabowski Dominik
Prządo Jakub
Czajkowski Sebastian
Nowak Jacek
Januszek Kajetan
Januszek Kacper
Piwiński Alan
I m.
X Turniej Piłki Nożnej
Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku
-  Etap powiatowy
J. Fatyga







Sekretariat

mgr Teresa Roś 

czynny od poniedziału

 do piątku 

w godz. 7.00 - 15.00


 środa

 - dzień wewnętrzny



W szkole...















Filmy