Szkoła Podstawowa nr 4 im. Francesco Nullo w Olkuszu

Adres

E-dziennik




BIP


1% na szkołe


Gazetka


Wspomnienia


Statysyka


Inne..



Wiedzowe

L. p.
Imiona i nazwiska laureatów konkursów
Zdobyte miejsce
Nazwa konkursu
Opiekun (nauczyciel przygotowujący do konkursu)
1
Michał Janus
Mateusz Kalembka
Adrian Szeliga
Kacper Starosta
Jakub Kwiatkowsk
Awans do etapu rejonowego
Małopolski Baltie 2015
R. Michalski
2
Maja Banasik
Mateusz Lis
Karolina Miodońska
Karolina Ćwik
Awans do etapu rejonowego
Małopolski Konkurs Matematyczny
E. Starosta
3
Małgorzta Miodońska
I
Konkurs Kaligraficzny „Mistrz Kaligrafii Miasta i Gminy Olkusz”
A.Liszka
4
Karolina Ćwik
I
Mikołajkowy Konkurs J. angielskiego (Gimnazjum nr 4 w Olkuszu)
J. Krawczyk
5
Karolina Ćwik
finalistka
Małopolski Konkurs Matematyczny
E. Starosta
6
Laureatka
7
Maja Nabagło
Wyróżnienie
Konkurs Matematyczny „Kangur”
E. Nycz
8
Karolina Ćwik
Mateusz Lis
II
wyróżnienie
„Żyj oszczędnie i w zgodzie z przyrodą”
E. Starosta
K. Michalska
9
Krzysztof Szmigiel
II
„Mały Mistrz Ortografii”
R. Dąbek
(A. Woszczek)
10
Karolina Ćwik
Maja Banasik
Mateusz Lis
Maja Nabagło
Grzegorz Pacia
w. bdb
wyróżniona
wyróżniony
wyróżniona
laureat
XXIV edycji Międzynarodowego konkursu „Kangur Matematyczny”
Beniamin – klasy 6
Beniamin – klasy 5
Maluch – klasy 3

E. Starosta

E. Nycz
A.Tomsia
11
Barbara Bukład
II
Powiatowy Konkurs „Sylwetki Sławnych Kompozytorów” organizowany przez Sz. Muzyczną w Olkuszu
J. Sobiecki
12
Maciej Pałka
II
Konkurs „Olkusz - Moje
A. Bugaj
13
Maja Nabagło
II
Turnieju Wiedzy Pożarniczej i Ekologicznej w Olkuszu
J. Krawczyk

Artystyczne
L. p.
Imiona i nazwiska laureatów konkursów
Zdobyte miejsce
Nazwa konkursu
Opiekun (nauczyciel przygotowujący do konkursu)
1.
Kamila Przepórka
III
X edycji Powiatowego Konkursu Plastycznego „Tropami kultur. Gruzja”
K. Michalska
2.
3.
Kamila Pałka
Emilia Kocjan, Małgorzata Karpińska, Barbara Bukład, Amelia Kłosińska
I
I
Międzyszkolny Przegląd Pieśni i Piosenki Religijnej
Międzyszkolny Przegląd Pieśni i Piosenki Religijnej
D. Nowak,
ks. K. Banasik
D. Nowak,
ks. K. Banasik
4.
Natalia Sobolewska
Emila Kocjan
II
wyróżnienie
Konkurs „Dzieło Hansa Hummla w poezji i plastyce”
kategoria plastyka
kategoria fotografia
K. Michalska
5.
6.
7.
Julia Roś, Julia Sobczuk
Maja Banasik, Karolina Miodońska, Małgorzata Miodońska, Natalia Czapla, Natalia Kołtonik, Katarzyna Tomsia, Oliwia Sołościuk, Kamila Przepiórka, Kamila Pałka
Barbara Bukład
II
Wyróżnienie
Wyróżnienie
Miejsko – Gminny Konkurs Kolęd i Pastorałek
Miejsko – Gminny Konkurs Kolęd i Pastorałek
Miejsko – Gminny Konkurs Kolęd i Pastorałek
D. Nowak
D. Nowak
D. Nowak
8.
Natalia Czapla
II
IV edycja Powiatowego Konkursu Fotograficznego pt:. „Moje miasto i mój region w obiektywie – stara architektura miast i wsi ziemi olkuskiej”
K. Michalska
9.
Kamila Przepiórka
Katarzyna Tomsia
III
wyróżnienie
Plastyczny konkurs "Eko-Plast"
K. Michalska
10.
Kamila Pałka
II
Szkolny Festiwal Piosenki "Młode Talenty"
J. Sobiecki
11
Maciej Pałka
III
„Myszką malowane”- konkurs informatyczny dla najmłodszych
R. Michalski
12.
Barbara Bukład
Amelia Kłosińska
wyróżnienie
wyróżnienie
"Tacy Sami" Powiatowy Konkurs Religijny
D. Nowak
13.
Katarzyna Tomsia
Maja Nabagło
I
II
Powiatowy konkurs plastyczny „Impresje na temat muzyki sławnych kompozytorów”
K. Michalska
14.
Jagoda Turska
Maja Nabagło
Małgorzata Gęgotek
II
wyróżnienie
wyróżnienie
konkurs plastyczny "Strachy polne"
K. Michalska
15.
Maciej Pałka
Katarzyna Tomsia
Natalia Czapla
I
wyróżnienie wyróżnienie
Konkurs plastyczny "Co się komu w duszy gra, czyli kopie
i interpretacje dzieł mistrza Wyspiańskiego"
K. Michalska

Sportowe
L. p.
Imiona i nazwiska laureatów konkursów
Zdobyte miejsce
Nazwa konkursu
Opiekun (nauczyciel przygotowujący do konkursu)
1.
Małgorzata Gęgotek
Maja Nabagło
Aleksandra Piwowarska
I
II
V
Indywidualne Biegi Przełajowe
Indywidualne Biegi Przełajowe
Indywidualne Biegi Przełajowe
(awans do następnego etapu)
J. Gałgus
2.
Maja Nabagło
I
Indywidualne Biegi Przełajowe
J. Gałgus
3.
Maja Nabagło
IV
Finały Małopolskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Indywidualnych Biegach Przełajowych na dys. 800 m
J. Gałgus
4.
Natalia Sokoup
Nikola Girek
Kinga Kania
Adriana Kasprowicz
Kinga Kasprowicz
Kamila Przepiórka
Natalia Sobolewska
Oliwia Sołościuk
Aleksandra Piwowarska
Karolina Pomierna
Paulina Pomierna
III
Mini Piłka Koszykowa Dziewcząt
J. Gałgus
5.
Mateusz Lis
Jezierska Emila
I
II
Szachy indywidualne
Szachy indywidualne

6.
Mateusz Lis
II
Szachy indywidualne

7.
Natalia Sokoup
Oliwia Sołościuk
Natalia Sobolewska
Kinga Kania
Katarzyna Tomisa
Kamila Przepiórka
Natalia Czapla
Aleksandra Piwowarska
Magdalena Cholewa
Julia Zych
II
Mini Piłka Siatkowa
Dziewcząt
J. Gałgus
8.
Wiktor Grabowski
Konrad Noga
Jakub Kemona
Damian Madejski
Jakub Kieres
Michał Janus
Arkadiusz Krawczyk
Oskar Matysik
Mateusz Lis
Artur Bąchór
I
Mini piłka siatkowa
J. Fatyga
9
Wiktor Grabowski
Jakub Kemona
Konrad Noga
Damian Madejski
Jakub Kieres
Michał Janus
Arkadiusz Krawczyk
Oskar Matysik
Jakub Piotrowski
Mateusz Bryniak
II
J. Fatyga
10
Oliwia Sołościuk
Adriana Kasprowicz
Kinga Kasprowicz
Nikola Girek
Kamila Przepiórka
Natalia Sobolewska
Anna Jaros
Natalia Sokoup
Daria Wilkosz
Aleksandra Piwowarska
I
Mini Piłka Ręczna Dziewcząt
J. Gałgus
11
Oliwia Sołościuk
Adriana Kasprowicz
Kinga Kasprowicz
Nikola Girek
Kamila Przepiórka
Natalia Sobolewska
Kinga Kania
Daria Wilkosz
Aleksandra Piwowarska
I
J. Gałgus
12
Oliwia Sołościuk
Adriana Kasprowicz
Kinga Kasprowicz
Nikola Girek
Natalia Sobolewska
Aleksandra Piwowarska
III
Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt o Puchar Dyrektora Gimnazjum Nr 3 w Olkuszu
J. Gałgus
13
Konrad Noga
Damian Madejski
Jakub Kemona
Wiktor Grabowski
Jakub Kieres
I
Turniej Piłki Siatkowej Chłopców o Puchar Dyrektora Gimnazjum Nr 3 w Olkusz
J. Fatyga
14
Mateusz Bryniak
Michał Janus
Jakub Piotrowski
Arkadiusz Krawczyk
Oskar Matysik
III
J. Fatyga
15
Arkadiusz Krawczyk
Jakub Piotrowski
Jakub Kemona
Konrad Noga
Michał Janus
Jakub Kieres
III
Czwórbój lekkoatletyczny kl. V – VI
J. Fatyga
16
Oliwia Sołościuk
Adriana Kasprowicz
Kinga Kasprawicz
Nikola Girek
Natalia Sobolewska
Aleksandra Piwowarska
Daria Wilkosz
Kinga Kania
Karolina Miodońska
Małgorzata Miodońska
I
Rejonowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Ręcznej Dziewcząt
J. Gałgus
17
Oliwia Sołościuk
Adriana Kasprowicz
Kinga Kasprowicz
Nikola Girek
Natalia Sobolewska
Aleksandra Piwowarska
Daria Wilkosz
Anna Jaros
Kinga Kania
Karolina Miodońska
Małgorzta Miodońska
Katarzyna Tomsia
III
Małopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej – Mini Piłka Ręczna Dziewcząt
J. Gałgus
18
Damian Madejski
Konrad Noga
Karol Lipiński
Jakub Kieres
Jakub Kemona
Wiktor Grabowski
Michał Janus
Arkadiusz Krawczyk
Mateusz Bryniak
Jakub Piotrowski
Artur Bąchór
I
7 Turniej piłki ręcznej im. J. Kazibuta
J. Fatyga
19
Oliwia Sołościuk
Adirana Kasprowicz
Kinga Kasprowicz
Nikola Girek
Natalia Sobolewska
Aleksandra Piwowarska
Daria Wilkosz
Natalia Sokoup
Karolina Miodońska
Małgorzta Miodońska
Kinga Kania
I
Memoriał im. J. Kazibuta – Turniej Piłki Ręcznej
J. Gałgus
20
Jakub Piotrowski
Mateusz Bryniak
Oskar Matysik
Jakub Kemona
Arkadiusz Krawczyk
Konrad Noga
Karol Lipiński
Artur Bąchór
Jakub Trzcionkowski
I
XXXV Spartakiada Dzieci i Młodzieży Miasta i Gminy Olkusz
J. Fatyga
21
Oliwia Sołościuk
Adriana Kasprowicz
Kinga Kasprowicz
Nikola Girek
Natalia Sobolewska
Aleksandra Piwowarska
Daria Wilkosz
Natalia Sokoup
Anna Jaros
Magdalena Cholewa
Małgorzta Gęgotek
I
J. Gałgus



Sekretariat

mgr Teresa Roś 

czynny od poniedziału

 do piątku 

w godz. 7.00 - 15.00


 środa

 - dzień wewnętrzny



W szkole...















Filmy